rahim duvarım kalınlaşmış doktorum gebelik oluşuyor dedi

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
adetım 10 gun gectı bugun sabahta basım dondu mıgdem bulandı kendımden gecmışım tansıyonum duşmuş bırde hafta sonu gögsumden sut geldı onuda söyledım dra ultrasona gırdım dr bey bebek duşunuyormuydunuz oldukı hsamılesın dogurcanmı aldırcanmı dıye sorular sormaya basladı bende asla aldırmam dıyınce dr hemen gebelık duvarın kalınlasmış gebelıgı gösterıyor dedı ve yarın ıçın randevu verdı kan testı fıllen yapıcak emın olmak ıçın ayrıca demır ılacınada baslattı sızce ahmılemıyımdır yanılma olmazmı

10 gün geçmiş rahimini görmüş eğer bebek varsa neden keseyi görmemiş,benim garibime gitti.
Muayne etmedimi,? niye yarını bekledi aayrıca kan tahlili için.

evet cnm kan tahlılını beklıyor bıde efedede bebek gozukmemıştı ama drum rahım duvarı kalınlasmış muhtemelen gebesın demıştı

bende yelize katılıyorum...
kese niye gözükmüyor...
kan tahlili nie bugün olmadı..
ayrıca bi arkadaşımın rahim duvarı kalınlaşmıştı ama hamile değildi..
tabi dr.dan iyi bilemeyiz..zaten istiyordunuz canım..hakkınızda hayırlısı olsun

Dr nasıl bi açıklama yapmış öyle. insan hamilesin yada değilsin der.. nasıl bi çelişki olabilir o öyle ya . bebişin ya vardır ya yoktur.. canım sende hemen bi hamilelik testi var .. bu doktor niye tahlil için sonrayı beklediki ben şahsen bekleyemem hemen gidip alırım bi test. hakkında hayırlısı olsun canım

tuhaf!!!.
ya vardır ya yoktur.doktor bile ikilemde kalıyor seni şaşırtabiliyor.tuhaf yani.
hala sen neyi bekliyorsun.test alsana canım.
istiyordun ama olursada hayırlısı olsun.

Bir test alıp yapsaydınız. 10 gün gecikmiş evde kendiniz yapsanız bile çıkar sonuç ama tabi en sağlıklısı kanda görülen sonuç... Umarım gönlünüzdeki gibi olur bebiş vardır.. Kese bazen öyle erkenden görünmeyebiliyor...

canım embriyo yerleşsin diye rahim duvarı kalınlaışıyor yanılma olucağını pek sanmam ama kanda kesinleşir zaten Allah gönlüne göre versin

sibelcim doktorun dediklerini düşünürsek gebelik olabilir kese bazen geçde oluşabiliyor her hamilelik farklı olabilir hakkında hayırlısı olsun sen yinede bir test yaptır güzel haberlerini bekliyoruz

10gün geçse bile daha çok yeni yani kese görülmeyebilir. hatta 1 hafta daha bekleyince keseyi de görür. bencede hamile olma olsılığın yüksek gibi duruyor. hadi hayırlısı , desene efeye kardeş geliyor, yalnız bu sefer daha dikkatli ol sibelcim, sorunlu bir hamilelik geçirmiştin, inşallah busefer herşey daha kolay olur.

sibellll taaa egeden bi hamilelik testi alıp göndercem şimdi kız..
daha almadın mı bi eczaneden hazır test...ben on tane test yaptıydım şimdiye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…