Menopoz Rahim duvarı kalınlığı 17 mmm

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Nasibeyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2020
814
333
34
Kızlar rahim duvarı kalınlığı kac olmalı benim 17 mm cıktı da sizce nasıl ve doktor histeroskopi istedi nasıl Bsıy bu zor mu

Kızlar rahim duvarı kalınlığı kac olmalı benim 17 mm cıktı da sizce nasıl ve doktor histeroskopi istedi nasıl Bsıy bu zor mu
rahım agzından ıncecık kameralı cubuklarla gırılıyor .ornek alınıyor arastırılıyor ona gore tanısı konuluyor.yuksek ıhtımal uyuturlar korkmayın. :) oyle agrı sızı yapıcak bısey değil:)

Ben de ikinci günü ölçüm yaptırdım iki ay önce 12 mm idi sonrasında damla damla bir iki defa geldi kanamam.bitmisti yani zaten son bir yıldır normalde 6 7 gün yoğun geçen kanamalarim 1 2 veya 3 gün sürmeye başladı afedersiniz bir ya da iki ped yeterli geliyor bazen hiç gerekmiyor Doktor o an bişey demedi bununla ilgili erken menopoz suphesine takılmıştır sanırım başka şikayetlerden dolayı. Neyse ben de interntten başka bı doktora sordum ikinci günü için çok fazla biyopsi alınması gerek demiş pcos hastasıyım aynı zamanda. Henüz evlenmedim nişanlıyım bakire olduğum için biyopsiyi nasıl yapacaklar evlenip mı yaptırmam gerekir

X