Rahim duvarı kalınlaşması

Mrcap11

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2021
301
416
Merhaba kızlar. 6 ay önce doğum yaptım, son 2 adetim çok düzensiz ve aşırı kanamam oluyor. Bide tekrarlıyor yani 1 ayda 2-3 kez adet görüyorum neredeyse ama tekrarlanan kanama çok az oluyor. Doktora gittim rahim duvarında kalınlaşma var dedi cerazette verdi. İnternetten araştırıyorum farklı şeyler yazıyor çevremdekilere danışıyorum çoğu felaket tellalı🤦‍♀️ Bu durumu yaşayan var mı kimi soğan kürü öneriyor siz neler yaptınız?

Şubat ayında öncesi adetle başlayıp bitmeyen kanamalarım için, rahim kalınlaşmasından dolayı PC+ecc işlemi gördüm rahimden parça alındı yani sonra çok şükür tekrarlanmadı. Benim kalınlık 12 mm gibiydi çokta kalın değil ama araştırma amaçlı yapıldı

Şubat ayında öncesi adetle başlayıp bitmeyen kanamalarım için, rahim kalınlaşmasından dolayı PC+ecc işlemi gördüm rahimden parça alındı yani sonra çok şükür tekrarlanmadı. Benim kalınlık 12 mm gibiydi çokta kalın değil ama araştırma amaçlı yapıldı
Geçmiş olsun size benim mm söylemedi doktor kalınlaşma var dedi sadece inşallah geçer çok sağolun🙏🏻

Merhaba benim üç gün önce biyopsi yapıldı ve rahim duvarım da temizlendi. Sonucum çıkmış bugün hatta anlayan var mı diye başlık açtım ama dönüş yapanda olmadı . İhmal etmeyin bir başka doktara görünün derim

Merhaba benim üç gün önce biyopsi yapıldı ve rahim duvarım da temizlendi. Sonucum çıkmış bugün hatta anlayan var mı diye başlık açtım ama dönüş yapanda olmadı . İhmal etmeyin bir başka doktara görünün derim
Sonuç ne çıktı

Merhaba gebeliğe engel mi rahim kalınlaşması ?

Merhaba, banada yarın pc işlemi yapılacak rahim duvarında kalınlaşma görüyorum ama adetin yaklaştığı içinde olabilir dedi doktor halbuki 14 vardı normalde, gerçi stresten belkide 3 gün erken adet oldum da. Sonucu ne kadar zaman sonra çıkıyor bu işlemin??

Merhaba, banada yarın pc işlemi yapılacak rahim duvarında kalınlaşma görüyorum ama adetin yaklaştığı içinde olabilir dedi doktor halbuki 14 vardı normalde, gerçi stresten belkide 3 gün erken adet oldum da. Sonucu ne kadar zaman sonra çıkıyor bu işlemin??
15 gün içinde demişlerdi sanırım sonuç deprem zamanına denk geldiği için çok hatırlamıyorum ben daha geç aldım sonucu, geçmiş olsun

15 gün içinde demişlerdi sanırım sonuç deprem zamanına denk geldiği için çok hatırlamıyorum ben daha geç aldım sonucu, geçmiş olsun
Teşekkür ederim daha sonra bişey yapıldımı size? Birde beta hcg testi sonucuna bakıyorlar dimi? 2 gün önce yaptırın dediler dün sabah kan verdim bu saat oldu halen sonuç yok e-nabızda yarın sabah o yüzden işlem yapmamalarından korkuyorum bide.

X