Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Ne bileyim kuzum sanki canimdan bir parca ya naoiyim nasil bakiyim bilemiyorum Rabbim korusun

Ne bileyim kuzum sanki canimdan bir parca ya naoiyim nasil bakiyim bilemiyorum Rabbim korusun

Sarilik ne kadar anne sütü icerse o kadar vabuk gecıyor bir sekilde çözülüyor merak etme rahat ol rabbim onu sana bagisladi bak ne gunlerden cikti geldi güclü annenin güclü bebegi o rabbimin izniyle bunu da atlaticak insallah

InsAllah kuzum dua edin ben boyle gordukce panik yapiyorum yormamak adina anne sutu vermeyede izin vermiyolar

InsAllah kuzum dua edin ben boyle gordukce panik yapiyorum yormamak adina anne sutu vermeyede izin vermiyolar
Saçmalamaya başlamıs hastane ne kadar çok cabalarsa bebek o kadar kuvvetlenir cene kasları gelişir seni ne kadar çok hissederse bebek icin o kadar iyi olur sutun geldimi canım makine eline ulaştımı, kızım anne sütünü aldıktan sonra kucağıma vermeye başladılar memeden de tutmayı biran önce ögrensin diye ilk kucağima almanın tarifi yok aradaki bağ kuvvetleniyor

Canim bu gun insAllah eve cikicam bol bol emzircem Rabbimin izniyle canim sagamiyorum ya makineyle 1 -2damla bisey geliyo diger kizlarin sutleri bembeyaz yagli benimki su sanki

Canim bu gun insAllah eve cikicam bol bol emzircem Rabbimin izniyle canim sagamiyorum ya makineyle 1 -2damla bisey geliyo diger kizlarin sutleri bembeyaz yagli benimki su sanki
Canım herkesin farklı olur gelmiyor diye üzülme sakın benim sütüm 6 gün gelmedi ama o süre zarfında sağmayı bırakmadım bebegim göğsüme alışıp emmeye başlayana kadar hep sağdım seninki de yağlıdır canım su gibi geliyordu bende de posetlere dolduruyordum kızım 25 gündür filan küvezdeydi cünkü dondurucuda saklıyordum posetlere sonradan baktigimda ustu tabaka halinde yağlanmış olarak gördüm muhakkak yağ oranı vardır sen sakın sıkma canını sütün geliyormu bebis goğsunu tutuyormu gerisi önemli degil, bende kızım eve cıktigimizda gögüsümu almadı silikon uç aldım 10 güne yakın öyle emzirdim sonra almaya başladı göğüs ucunu azmet canım başaracaksın umutsuzluğa kapılma

Slm canım ağızdan alınca baş dönmesi yapıyordu bende birde akciğer enzimlerine mi ne zararlı demişti dr.
Baş dönmesi yan etkisi ve uyku bende de oluyordu aşırı derecede mide de yanmaya sebep oluyordu , akcigere zarar verdigini duymamıştım hiç gerci bütun ilaclar bir tarafı düzeltirken diger tarafı harap ediyor

Bende senin gibiydim nasil bakarım nasıl dokunurum diyordum küçücüktü yavrum parmak kızım diye sevdim hep zamanla alıştım annelik duygusu aslında hep icimizde var olan biseymiş

Slm canım ağızdan alınca baş dönmesi yapıyordu bende birde akciğer enzimlerine mi ne zararlı demişti dr.
Yan etkisi baya çok cnm evet malesef
Ben koyamıyorum aşağıya malesef
Bide enfeksiyonda vardı o daha da artırıyor hoş olmasaydıda yinede koyamazdım alttan

Bide enfeksiyonda vardı o daha da artırıyor hoş olmasaydıda yinede koyamazdım alttan

Alttan kullanmakta cok zor elun dikis ipine degiyor ve sabah aksam yerkesturirken tahriş ediyorsun vss ama katlanitoruz yapicak bir sey yok.Rabbim hepimuzin yardimcisi olsun.

Vajinusmus falan mı var ?
Ağızdan almak banada faha kolay geliyordu. Alttan alınca yarısı akıyordu ve dediğin gibi enfeksiyonu arttırıyor. Günlük kaç tane alıyorsun 100 lük mü 200 lük mü?

Vajinusmus falan mı var ?
Ağızdan almak banada faha kolay geliyordu. Alttan alınca yarısı akıyordu ve dediğin gibi enfeksiyonu arttırıyor. Günlük kaç tane alıyorsun 100 lük mü 200 lük mü?
Galiba ondan vardı cnm vajinismus
İlk evlendiğimde 3 ay ilişki olmamıştı
Günde 2 alıyorum ben 200lük cnm

Canlar bişey sorucam, bende idrar yolu enfeksiyon çıktı malesef, zaten küçüklüğümden beri hep vardır. Kültürde Üreme çıktıpı için antibiyotik verdi sef 1 adında. Of insan çok üzülüyo ya hiç antibiyotik kullanmak istemedim var mı sizde kullanan?

Ben hamileliğim büyük çoğunluğunda antibiyotik kullandım. Bir ara enfeksiyona bile bakmadan günde 1 alıyordum. Aile hekimi ben bu sorumluluğu almam diye bir süre sonra yazmadı ilacı. En son idrar kültüründe üreme olmuştu antibiyotik iğne kullanmıştım. Bir sıkıntı olmadı çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…