Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Ben kayıvaldeme geldim bu 3. Gebeliğim diğer ikisini kaybettim diğerlerin de aynı şekil iş falan yapmıyorum sağolsun bir yemege bide wcye kalkıyorum

Canim biberonla papatya cayi veriyolar yemegini şirinqayla yedriyolar cok tesekkurler ya canim nasil bana moral oluyosun bilemezsin sinirlerim o kadat yiprandiki her soze agliyorum
Papatya cayı neden veriliyorki 6-7 aydan sonra filan verilir diye biliyorum ben çokmu ağlıyor ki durumi hakkinda ne diyorlar solunum filan nasılmış

Canim biberonla papatya cayi veriyolar yemegini şirinqayla yedriyolar cok tesekkurler ya canim nasil bana moral oluyosun bilemezsin sinirlerim o kadat yiprandiki her soze agliyorum
Ağlama canım moral bozukluğu seni daha çok etkiler dua et Allaha şükür problemin en büyügünü atlattın Allahın izniyle bebisinle eve çıkınca tüm sıkıntilar geride kalmıs olacak kaç kilo doğdu yavrucak

Canim papatya cayini mide bagirsagini temizlemek icin veriliyo qaliba cok aglayan bebek degil ben ne zaman gidersem uyuyor
Papatya cayı neden veriliyorki 6-7 aydan sonra filan verilir diye biliyorum ben çokmu ağlıyor ki durumi hakkinda ne diyorlar solunum filan nasılmış

3 kilo diyolar ama 3 kilo bir bebege benzemiyo

Amin tum bekleyenlere insalkah zamanidna almayi nasip etsin Rabbim bende magnezyuma haftaya baslicam canm ozmn dedigin gibi azalir belki peki kabizlik sorunun varmi nasil cozuyorsun ben vitaminlerden dolayi skntim var o konudada
Kabızlık sorunu için magnezi calsine saba yı öneririm doktorunuza danışın ben 6 ay boyunca içtim hatta doğum yaptığım ilk hafta da kullandım. Kabız olmak bizim için kabus gibi.

Ben 20. Haftada doktoruma sordum yaptirayimmi diye yaptirma bisey olursa ondan mi oldu bundanmi oldu dusunmeyelim dedi. 36. Haftaya kadar yapilabilen bi aşı zaten. Ben 30 da yaptirabilirsin deyince yaptirdim tek doz 36+5 de sezeryan oldum bi sorunda yasamadik bi tane olduysan yeter demisti doktor canm.
[/QUOTE]
Anladım canım keşke ben de ilerleyen haftalarda olsaydım neyse ben de ikinciyi olmicam artık yeterli bence de.

Evet o haftalar insan aklından atamıyo anlıyorum ama geçecek inş cnm yatmaya devam et sen ilaçları ihmal etme
İnşaallah canim Çok sağol. Zaten bu haftaları geride bıraksam da bizim gibilerin gebeliği hep korkuyla geçer de. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Benimde kaybettiğim oğlum Ahmet Taha bizdr bu isimle toprağa verdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…