Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Amin tum bekleyenlere insalkah zamanidna almayi nasip etsin Rabbim bende magnezyuma haftaya baslicam canm ozmn dedigin gibi azalir belki peki kabizlik sorunun varmi nasil cozuyorsun ben vitaminlerden dolayi skntim var o konudada
İnşallah canım inşallah güzel düşünelim güzel olsun . Kabızlık sorunum ilk zamanlarda felaket derecedeydi ilaçla çıkıyordum. Demir ilacı da yapıyor sanırım. Demiri bırakıp magnezyum başlayınca normale dönmüştü durumum. Ama şimdi demire gene başladık bakalım ne olacak. Magnezyum çok rahatlatıyor. Başlayınca o ağrıların azalacaktır diye düşünüyorum. Enfeksiyonda Ağrı yapıyor bu araada inşallah sende olmaz. Sen bebek hareketlerini falan rahatça hissediyorsındur artık

Canim gittim doktor 10 dakka gormeme izin verdi yavrumu goremedim fazla megersem vucut isisi yukselmis dun 37.2 olmus prematurelerde yukseliyomus senin kizinda oluyomuydi canim ne kadar agladim ben evladimi bulamadim once cocuklarin icersinde bulamayinca otrdum hungur hungur agladim ogluma bisey oldu zan ettim sonra gel oglun burda dediler canim sinirlerim cok kotu her seye agliyorum
Elinle sağmaya çalış canım türkiyede refakatci veriliyor ne olursa olsun senin tek kalmaman gerek tabikide sinirlerin yıpranır oranin sartlari nelerdir bilmiyorum ama hemsirelerin dogum yapanlara destek olması şart

Canim esime yarin makine almasini soyledim naptiysam beceremedim
Gelen ilk süt faydalidir diyorlar canım zehirlenme ihtimali olmaz elle sağmayı ise hani afedersin koyunlarin kecilerinn tutup asagı dogru cekiyorlar ya sende göğsünden göğüs ucundan tutarak sağma yap canım

Sakin ol canım bu kadar üzulmenin nedeni orda tek başına olmandan kaynaklaniyor kızimda öyle bisey yaşamamıstım canim kuvezin icini onun vücut isısina göre ayarlıyorlardı sakin ol canım bu kadar harap etme bak sütünüde etkiler

Sen değil kuzum ilk ebeler yardım etsin ve sağdığını depola
Poşetler oluyo onların içine koy yada ne bilim burda sağınc a bebeğe veriyolar hemen
Katıliyorum sanim samaracım bebek icin ebeler vardır muhakkak yalnız birakmasınlar seni surekli yardim iste

Kızlar 15 haftalık hamileyim. Göbek deliğim etrafında bazen ağrı oluyor. Rahim ağzı yetmezliğim var onla alakalı değildir dimi

Canim cok yalnizim cok endiseliyim eve gonderdiklerinde baka bilecekmiyi. Iyi anne olacakmiyim cok korkuyorum bide sarilik var dediler kizlar bana ne onerirsiniz

Hanımlar merhaba rabbim hepimize bu süreci güzel bir şekilde atlatmayı nasip etsin sizlere bişey danışmak istedim bu zorlu süreçte kayinvalideniz size yardımcı olmak istedimi benimki hal hatır bile zar zor soruyor telde duygusallım sanırım ve manevi yönden destek görmek istedim ama oda yok sadece içimi dökmek istedim kimseye anlatmiyorumda

Canim benim kayin valide destek olduda ama annem bakti bana 8 aydr o bakiyodu Rabbim Razi olsun kayinvalideme ne iyi ne kotu diye biliyorum

Kv 5 dk mesafede bana 1 tas çorba göndermedi gelmedi bakmadı
Annem memleketten geldi 7 aydır bende bize bakıyo cnm tek değilsin

Canim cok yalnizim cok endiseliyim eve gonderdiklerinde baka bilecekmiyi. Iyi anne olacakmiyim cok korkuyorum bide sarilik var dediler kizlar bana ne onerirsiniz
Eve çıktiğınızda çok güzel bakacaksın bir kartal gibi herseyden sakınacaksin sarılığı bizde atlattık sık sık emzireceksin canım anne sütunu alana kadar mama verirler seni emmeye başlayınca inşallah mamayı unutacak minnoş endiselenme yarın süt sağma makinen gelince bebisinin keyfine dicek olmaz bebekler ilk günler kilo verirler canım dogduklari.icin vücuttaki odemleri filan atıyorlar sıkma.canini sakın biberon tutma olayı varmı yalancı memeyi alıyormu lansinohun ürünleri güzel

Ben kendi evimden ailemin evine gectim arkadaşım 5 ay ailemin yanında eşimden ayrı yaşadım

Canim biberonla papatya cayi veriyolar yemegini şirinqayla yedriyolar cok tesekkurler ya canim nasil bana moral oluyosun bilemezsin sinirlerim o kadat yiprandiki her soze agliyorum

Açıkçası ben Rabbime havale ediyorum bunun için eşimle doğum sonrası tartışmayi bile düşünmüyorum normal davranmaya çalışacağım her ne kadar içimde üzüldüm bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…