Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Kızlar bugün göbek deliğimin etrafında hafif bir ağrı oldu. 15+ 2 günlük hamileyim. Rahim ağzı kısalığım vardı onla alakalı bir ağrı mı acaba. En ufak şeyden tedirgin oluyorum

Bildiğim kadarı ile düzenli doktor kontrolü ve ilaçlarla kontrol ediliyor. İhmal etmeyin sakın. Hareketlerinize hep dikkat edin. Bence güzel bir haftada farkedilmiş. Ben geçirmedim ama meraklı biriyim herşeyi okurum. Aklımda bublar kalmış. Lütfen stress olmayın çok hak veriyorum size annelik böyle birşey ama güzel bebiş için rahatlık önemli. Güzel düşünün en güzeli olacaktır Allah’ın izniyle

İnşallah canım inşallah hepimiz sağlıkla alalım inşallah kucağımıza. Sen kaç haftalık oldun serklaj şimdi durumun nasıl
Ben 20 haftalkta serklaj oldum suan 21 haftaligim suanlik binsknti yok sadece bebek hareket ettikce canim yaniyo dikislere vuruyo sanirim bide altrafta hafif hafif yanmalar oluyo

Dualarimdasiniz insAllah hepinize zamaninda dogum diliyorum canim insAllah hepimiz duamdasiniz
Hayırlı olsun canimbenim. Allah analı babalı büyütsün acısını gostermesin inşaallah. Bu platformda senden çok yardım gördüm Allah razı olsun. Bizlere de dua at olur mu darısı başımıza

Ben 20 haftalkta serklaj oldum suan 21 haftaligim suanlik binsknti yok sadece bebek hareket ettikce canim yaniyo dikislere vuruyo sanirim bide altrafta hafif hafif yanmalar oluyo
Maşallah inşallah zamanı gelince sağlıkla gelsin. İlk hafta biraz olur sanırım Serklajdan sonra ilk haftalarda yanma ve batmalar olmuştu bendede canım. Benim tabi daha küçüktü o zaman. Magnezyum başlayınca batmalar ım azaldı.

InsAllah kuzum ya bu sezeryan ne illet biseyse yavrumuda kucagima alamiyorum bu gun canimi en cok acitan bu.oldu
Ilk birkaç gün ağrın cok olur canım, ben birisi elimden tutmayinca kalkamıyordum sonraki gunler nereye kadar destek isticeksin kalk kendi kendine diye kızdım kendime öylr ayaklandım sonuçts neşter vuruluyor canım bildiğin açık ameliyat içtr kaç tane dikiş oluyor zorlanma sakın Allah korusun dikislerdr sıkıntı olur

Babamlar da illa Musab koyun diyolar da eşim yok diyo çocuk doğacak artık
Kendi ne istiyor peki gönlünden ne geciyor taha veya talha ismide çok güzel benin ilk gebeligimde vefat eden ogluma taha ismiyle mezara gömmüştük, baran miraç berat bu isimlerde güzel aklında yoksa kendi babasinin ismini koymakmı var

3 cu gun olucak artik azalsada agrim.ama hala aci veriyo yavruma sut vermek istiyorum ona bile yardkm.edecek biri yok yanimdakaburqalarim cok agriyor sanki kirilmis gibi kiprdayamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…