Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Oy maşallah o yağız paşaya yesin yoğurtları meyveleri tosbik olsun annesi ısırsın kollarından
Şimdilik duruyo teyzesi inş biraz daha durur bakalım isimsiz oğlum

InsAllah kyzum tez zamanda kuvezden ciksin kuzum agrilarim o kadarki bebege nasil bakicam dusunuyorum
Samara96 canım gözün aydın olsun doğum yapmışsın çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallah sağ salim yavruna kavustun

Aynen öyle canım bakacak bir abla buldum kendime inşalllah anlaşabiliriz bakalım hayırlısıyla süreci bi atlatsaydık

Benim aslında kasılmalarım 1 haftadır varmış ama ben bebek hareketleri sanıyordum benimde ilk gebeliğim ve ikiz olduğu için normal sanıyordum ama değilmiş şöyle tarif edeyim sanki bebek poposunu dönmüş ve içinizde geriliyormuş hissi ben öyle hissediyordum ama bu kasılmaymış bebek hareketleri pıt pıt şeklinde kendini gösterirmiş

Canim marmelatini bilmiyorumda kompostosu ise yariyor receli ise yariyo onunda mevsimine az kaldi cikonca taze taze komposto yapip ic ben hic antibiotik almadim 36 ya kadar sadece kizilcik suyuyla idare ettim
Kızlar kızılcık suyu yada kendisini nerden bulabilirim? Ne zaman oluyor onlar? Bimde bugün marmelatını gördüm oda işe yarar mı
Balkes15
Samara96
icecreamm
@Angelsmamy

Canim marmelatini bilmiyorumda kompostosu ise yariyor receli ise yariyo onunda mevsimine az kaldi cikonca taze taze komposto yapip ic ben hic antibiotik almadim 36 ya kadar sadece kizilcik suyuyla idare ettim
Bakalım bulurum inşallah. Reçel işe yarıyorsa marmelatta yarar belki

Belkide yarar kuzum ben caya karstroip icoyordun kisin enfeksiyon icin cok iyi
İnşallah hamile kalırsam hemen içmeye başlarım. Kendisini bulsam daha iyi olucak tabi bakalım. Çok sağol cevap verdiğin için.
Nasılsın bu sabah ağrıların azaldı mı biraz?

InsAllah kalicaksin kuzum mevsimk geliyor zaten o zaman her yerde bilinur bulursan 10 kilo.al derim buzluga filan koy recelini yap kompostosunu yap depola evde benim dezavantajim depolamak oldu agrilarim azaliyo yavas yavas basim c
İnşallah hamile kalırsam hemen içmeye başlarım. Kendisini bulsam daha iyi olucak tabi bakalım. Çok sağol cevap verdiğin için.
Nasılsın bu sabah ağrıların azaldı mı biraz?
ok donuyor

InsAllah kalicaksin kuzum mevsimk geliyor zaten o zaman her yerde bilinur bulursan 10 kilo.al derim buzluga filan koy recelini yap kompostosunu yap depola evde benim dezavantajim depolamak oldu agrilarim azaliyo yavas yavas basim c
ok donuyor
İnşallah canım bulunca doldurucam eve.
Neden başın dönüyor ? Bir şeyler yiyip içebildin mi? Hafif tatlı şeyler iyi gelir. İnşallah bugün biter ağrıların oğluşunu görmeye gidersin seni bekliyordur oda

Canim dunden beri bisey yemedim ayaga kalkinca bayilcak gibi oldum evladimi bende gormek istoyorum hareketleri karnimda his etmeyince ozledim.kuzumu

Canim dunden beri bisey yemedim ayaga kalkinca bayilcak gibi oldum evladimi bende gormek istoyorum hareketleri karnimda his etmeyince ozledim.kuzumu
Cnm tebrik ederim bebeğin gelmiş darısı bizlere inş tedbir amaclı kuvezde tutarlar korkma bır hagta en gec kavusursunuz

Cok teswkkurler canim Rabim sizide saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin canim cok ozledim bebegimide karnimda his etmeyince daha bir ozluyo insan
Cnm tebrik ederim bebeğin gelmiş darısı bizlere inş tedbir amaclı kuvezde tutarlar korkma bır hagta en gec kavusursunuz

Masallah sağlıcakla al kucağına inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…