RAHİM AĞZI YARASI

zehracrn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2021
56
12
Merhaba. Yoğun olmayan akıntı ve cinsel ilişkide ağrı sebebiyle doktora gittim. İlk akıntı sebebiyle gittiğimde sağlık ocağı doktoru idrar yolu enfeksiyonu olduğunu söyledi ve antibiyotik verdi. Daha sonra ağrılı ilişki için dün kadın doğuma göründüm. Rahim ağzında çok küçük bir yara olduğunu ve vajinal enfeksiyonumun da olduğunu söyledi fitil verip gönderdi. Tekrar kontrole geleyim mi diye sorduğumda eğer şikayetlerin devam ederse gel şayet etmezse gelme dedi. Sizce küçük bir yara olduğu için mi çok üstüne düşmedi. Benim panik atağım var sürekli bunu düşünüp kötü hastalıklara yoruyorum. Belim ağrısa ondan diye düşünüyorum bu durum başına gelen var mı? Akıntım şu an sadece lavaboda geliyor iç çamaşırına vs gelmiyor

28 yaşındayım.4 yıldır cesaret edemedim salak gibi. Yok daha çocuk olmadı yapılmaz vs. dedi bilinçsiz insanlar. 4 tane doktora sordum güldüler. Çocukla hiç bir alakası yok yara yakılmanın dediler. Ve bir gün cesaretimi toplayıp yaptırdım. Son ana kadar vaz geçmeyi düşünüyordum. 5 dk. Da yapıldı ve yıllardır boşuna kasık ağrısı çekmişim. 5 dkda tüm ağrılarım bitti

X