Rahim ağzı kısalığı

kızlar 20 haftada rahim ağzı 28 mm çıktı düşük mü sizce herhangi bi tedavi yapmadılar

Benim 25 ci haftadan sonra 14 mmdi. 40,6 dogum yaptim. Hatta 40 haftalik oldugumda acilma varmi diye bakildiginda 2 cm acilma varmis. 6 gun oyle gezdim
Kendinizi yormayin. Yedikleriniza dikkat edin. Enfeksiyon riski tasiyan gidalardan uzak durun.

Benim 25 ci haftadan sonra 14 mmdi. 40,6 dogum yaptim. Hatta 40 haftalik oldugumda acilma varmi diye bakildiginda 2 cm acilma varmis. 6 gun oyle gezdim
Kendinizi yormayin. Yedikleriniza dikkat edin. Enfeksiyon riski tasiyan gidalardan uzak durun.
Maşallah ne güzel yazmışsınız umut oldunuz Benim de rahim ağzım kısaldı. 28. Haftada 26 mm idi. 22mm ye kadar düşmüştü. Kişisel ihtiyaçlarım harici kalkmıyorum. Nasıl bı tedavi uygulandı. Bu iyi geldi dediğiniz birşey var mı?

kızlar 20 haftada rahim ağzı 28 mm çıktı düşük mü sizce herhangi bi tedavi yapmadılar
Sınır 25mm deniliyor. Bana da özeldeki kendi doktorum herhangi bir ilaç vermedi rahim ağzı için. Suyum fazlaydı onun için fitil kullandım. Devlete gşttim oradaki doktor progesteron fitil verdi 4 gündür kullanıyorum. İnşallh ile yaramıştır

Benim sancilarin olmustu, vucudumda enfeksiyon degeri yuksek oldugu icin.
Sancilari durdurmak icin igne birde her ihtimale karsi bebege ciger gelistirici igne yaptilar.
Sancilarim gectikten sonra bir hafta yatis verildi sonra calismam felan yasakti evdeydim. 35 haftayi doldurduktan sonra yavas yavas yuruyus yaptim. Dogumumda kolay oldu. 4 saat surdu.

Ben yurddisinda yasiyorum bu arada. Hastaneye sanciyla gittigimiz gunden sonra 2 haftada bir kontrolum vardi. Hic alttan bakmadilar. 40 ci haftaya kadar. Ordada 2 cm aciklik oldugunu ogrendik. Ara ara merak edip baktirmayin belki sanci tetiklemis olursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…