rahim ağzı ektropion (erozyon ya da yara) için yakma ya da dondurma yapanlar

olalabeatrice

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
8
1
33
Merhabalar,

2 hafta önce koterizasyon işlemi gerçekleşti rahim ağzımda. Öncesinde ilişki sonrası kan geliyordu ve ağrı oluyordu. İşlemi bu yüzden yaptırmıştım. Benimle aynı sebepten bu operasyonu geçiren kişilerin ne kadar zaman sonra ağrısız ilişkiye girmeye başladıklarını merak ediyorum. Koterizasyon işlemi öncesinde tampon kullanmak bile bende kanamaya sebep oluyordu (regl dönemi dışında bir defa denemiştim). Mastürbasyon yapmak bile (sadece klitorisi uyarsam bile) abdominal bölgede ağrıya sebep oluyordu. İşlemde 2 hafta geçtikten sonra tekrar denedim ve gene aynı aynı şeyi deneyimledim. Bu ağrı bir süre sonra geçecek midir yoksa işlem işe yaramadı mı merak ediyorum. Benzer deneyimleri olan kimse varsa paylaşırsa çok sevinirim.

4 hafta ilişki yasak canım

İki ay ilişki yasak dedi doktorum 4 ay oldu gecen ilişkiden sonra siyah cok az kanamam oldu sonra pembe oldu bir gün sürdü sizce nedir

İki ay ilişki yasak dedi doktorum 4 ay oldu gecen ilişkiden sonra siyah cok az kanamam oldu sonra pembe oldu bir gün sürdü sizce nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…