Gebeliğe Hazırlık Rahim agzi darligi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Time44

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
500
191
Merhaba hanimlar histereskopide rahim agzi darligim vardi dr onu acti ve histereskopi oldugum ay adetim 2 gun erken geldi ve normalin 2 kati adet oluyorum , boyle bise yasayaniniz var mi? Darligin acilmasi adetimi artirabilir mi?

Ben de bugun hsg cektiricektim rahim agzi dar oldugu icin cekemediler kana antibiyotik aliyorum.siz cektirmis miydiniz

Ben de bugun hsg cektiricektim rahim agzi dar oldugu icin cekemediler kana antibiyotik aliyorum.siz cektirmis miydiniz
Merhaba, bende bugün hsg çekildim ama rahim ağzı darmış biraz zorlandık şuanda biraz sancım var, normalmiş. Bu darlığın tedavisi var mı aceba ? Herhangi bir tedavi oldunuz mu ?

Merhaba, bende bugün hsg çekildim ama rahim ağzı darmış biraz zorlandık şuanda biraz sancım var, normalmiş. Bu darlığın tedavisi var mı aceba ? Herhangi bir tedavi oldunuz mu olnad
Olmadim transfer icin zorlsnilir mi bilmiyorum o asamya gelince anmasilicak sanirim

Rahim ağzım dardı hsg de tüpler açıktı ama Dr adet oluyorsan sperm de girebilir demişti hiç bir tedaviye ihtiyaç duymadan normal yolla iki bebeğin oldu

Bu arada normal doğum da yaptım yapısal bir şey annemin de öyleymiş

İnşallah. Ben de bugün doktoruma sonuçlarımı gösterdim, tedavilik bir durum yok dedi. İstersen aşılama deneriz dedi. Bir süre normal yoldan denemek istediğimi söyledim, çünkü çok stres yapıp yoruldum açıkcası.

Merhaba, bende bugün hsg çekildim ama rahim ağzı darmış biraz zorlandık şuanda biraz sancım var, normalmiş. Bu darlığın tedavisi var mı aceba ? Herhangi bir tedavi oldunuz mu ?
Benimde rahim ağzı dar denildi zor hsg çekilmiş siz ne yaptınız sonra şuan gebesiniz herhalde 🤗

Merhaba banada ayni seyi söylediler dogal yollami gebe kaldınız 🌸

Evet, hsgden çekildiğim ay hamile kaldım, darlık gebeliğe engel değilmiş ☺️ sen neden çektirmiştin?
Bende gebe kalamadigim icin çekilmiştim canim sagol yanitladigin icin ama 4 ay gecti. Daha gebelik olmadi. Saglikla kucaginiza alın bebeginizi canim🥰

X