Rahim ağzı biyopsi sonucu

kahvekokusu7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
40
22
Merhaba,smeer hsill sonucu biyopsi oldum. Sonucu ekledim. Dr bi işleme gerek duymadı 6 ay sonra tekrar smear için gel dedi. Ama benim içim pek rahat etmedi. Aynı durumu yaşayanların tecrübelerine ihtiyacım var

Geçmiş olsun, cin 2 için aslında genelde leep yapılır ama yaşınız ileri olmadığı için doktor bir altı ay beklemek istemiş gerileme ihtimaline karşı. Altı ay sonra durum aynıysa belki o zaman leep uygulanır tabii inşallah gerek kalmaz ve kendi kendine geriler.

Şimdi hpv testi sonucum çıktı. Hpv 16 ve 82 pozitif. O kadar köyüyüm ki o kadar yalnızım ki tek başıma göğüslemek zorundayım herşeyi. Umarım baş edebilirim

Şimdi hpv testi sonucum çıktı. Hpv 16 ve 82 pozitif. O kadar köyüyüm ki o kadar yalnızım ki tek başıma göğüslemek zorundayım herşeyi. Umarım baş edebilirim
Altı ay beklememek bir seçenek sizin için 16’dan dolayı ama doktora güveniyorsanız bekleyin ya da başka iyi bir doktordan fikir alabilirsiniz ikinci görüş olarak. Olmuşsunuzdur herhalde ama mutlaka aşı olun ve korunun, bağışıklık yükseltin.

Görüştüm doktorumla leep yapmaya karar verdi. Ama en büyük darbeyi eşimden yedim. Banane nerde kaptıysan kapmışsındır dedi. Kanser olduğumu öğrensem bu kadar canım yanmazdı. Hangi cephede savaşacağımı şaşırdım. Şu koca dünya üstüme yıkıldı. Çocuklarının annesini iffetsizlikle suçladı sırf kendi haklı olsun diye. Boşanma davası açıyorum. İnsanın hayatı bir anda nasıl tepetaklak oluyormuş onu yaşıyorum.

Çok geçmiş olsun leep olup kurtulduktan sonra hpv negatifliği de ardından gelecektir emin olun, muhtemelen altı ay içinde negatif olursunuz. Eşinizi de bize virüs bulaştıran tüm erkekleri de Allah bildiği gibi yapsın hem size bulaştırıp hem de böyle işin içinden böyle sıyrılması ne diyeyim ki. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Şuan yorumu okuyunca hayretler içinde kaldım. Allah sizin gözünüzü açmış hastalık bahane. Kurtulduğunuza sevinin böyle bir insandan. Kendi suçunu bastırmak için sizi suçluyor belliki yazık.

Cok gecmis olsun belki de bazi gercekleri gormenizi sagladi bu olay. Siz eminim ki cok guclu bir kadinsinizdir en yakin surede hep birlikte insallah bu hastaliktan kurtulacagiz.

Hayretler içerisindeyim. Tüm bu tür erkekleri Allah bildiği gibi yapsın inşAllah. Sizinde hakkınızda en hayırlısı olsun. Buda bizim bir imtahanımız.Kadınız, güçlüyüz, bu günleri de atlacaksın, atlacağız. Kesinlikle moralini bozma, Allah en hayırlısını yapıyor senin için ama sakın umutsuzluğa kapılma. Stress, üzüntü yapma, söylemek kolay ama biz başarırız doğamız gereği.Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…