Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu rahat ve modern köşe takımı

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
İder Mobilya, Alinda model köşe. Eski köşem bu, bence bahsettiğiniz iki kelimeyi oldukça barındırıyordu. :)

İder Mobilya, Alinda model köşe. Eski köşem bu, bence bahsettiğiniz iki kelimeyi oldukça barındırıyordu. :)

Eski Köşem demişsin, bir sıkıntı mı çıktı da Eski oldu yoksa sadece Mobilya değişimi mi? :) Bizde Mobilyalarımızı iderden alacaz, ama işte kafamda sorular var şikayetleri falan okuyunca...

Eski Köşem demişsin, bir sıkıntı mı çıktı da Eski oldu yoksa sadece Mobilya değişimi mi? :) Bizde Mobilyalarımızı iderden alacaz, ama işte kafamda sorular var şikayetleri falan okuyunca...

Merhaba,
Hayır bir sıkıntımız yoktu eski köşemizle, yeni salonumuza büyük geldiği için değiştirmiştik. En memnun kaldığım, sevdiğim köşelerden birisidir. Biz herhangibi sorun yaşamamıştık, yumuşacık ve rahattı :)

Çok teşekkürler, bu Forum sayesinde baya bi aydınlandım ider konusunda :) Sanırım artık rahatlıkla Mobilyalarımı ordan alabilirim

Çok teşekkürler, bu Forum sayesinde baya bi aydınlandım ider konusunda :) Sanırım artık rahatlıkla Mobilyalarımı ordan alabilirim
merhabalar bende mobilyalarımı iderden almayı düşünüyorum. o kadar cok yorum var ki kafam karıştı. modeller tasarım tam istediğim gibi inşallah tercih ettiğimiz için yanılmayız.

merhabalar bende mobilyalarımı iderden almayı düşünüyorum. o kadar cok yorum var ki kafam karıştı. modeller tasarım tam istediğim gibi inşallah tercih ettiğimiz için yanılmayız.

Bende öyle aylardır bakıyorum, ve yorumları okuyorum. Ama burdan yazıştığım birkaç Arkadaşımızın tecrübelerine kulak verdim, onlar memnun. Şikayet sitelerine bakınca, çoğu Firma hakkında Şikayetler var - yani en tanınmış Firmalarda bile. Hakkımızda hayırlısı olsun, umarım bizde alınca memnun kalırız...

1 aya kadar almış olacağım. modeller cok sık cok kaliteli markaların modelleri cok kaba etiketede o kadar cok para vermek istemiyorum. ayrıca artık uzun yıllarca mobilya kullanılmıyor 5 10 sene sonra ya kılıf değişiyor yada komple değişim yapılıyor. ider inşallah bizi yanıltmaz buradan da alacaklara tavsiyede bulunuruz

Aynı zamanlarda alacağız o zaman :) bugün gördüğüm ve beni üzen tek konu, istediğim yemek odası takımı 2500du, 3040 olmuş. Sinirlendim açıkcası, idere de yazdım. Ama bakalım, nakitte indirim yaparlar inşAllah. Ve evet dediğin gibi, ben İstikbal ve Bellona'yı da gezdim, koltuklar yaşlı koltuğu gibi - çok kabalar. Ben evim konusunda kararımı kıldım, modern çizgi olacak. Çünkü içinde daha rahat edeceğimize eminim...

vakit daralıyor giderek biran önce almamız lazım. cok da sabırsızlanıyorumrahatlk konusunda kesinlikle senin gibi düşünüyorum. çalışan bir insan olarak cok da ehlikeyfimdir.düğün ne zman bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…