Radyofrekans mucizesi??

Bbhomemaker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2015
29
9
31
Kızlar radyofrekans'ın seans ücreti ortalama olarak ne kadar bileniniz var mı acaba? Ve daha önce yaptıranınız varsa eğer işe yarayıp yaramadığı konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Tatlım, radyofrekans oldukça yararlı bir uygulama ancak seans ücretleri ciddi manada pahalı. Eğer denkleştirebilirsen ve ben üşenmeyeceğim haftada 2-3 defa uygulayacağım diyorsan Tripollar Pose ev kullanıcıları için harika bir radyofrekans aleti.

Göbeği yüzünden üzülen ve ameliyattan korkan annem için 2 hafta önce bu aleti aldım, şu ana kadar 6 seans göbek-bel, üst iç kol ve üst bacak içi kısmındaki fazlalıklar için kullandı ve aldığı sonuç gözle görülür biçimde. Ne yazık ki ülkemizde bu aleti kullanan çok fazla kişi yok bu yüzden ben bir kumar oynadım esasında ama sonucun bu kadar hızlı ve güzel olması annemi çok mutlu etti, tabii seanslara devam edecek. Araştırmanı tavsiye ederim.

Yüz için olanını da alacağız 15 gün içerisinde Onun ismi ise Tripollar Stop.

Merhaba yüz için radyofrekans cihazı alacağınızı yazmışsınız alıp deneyimleyebildiniz mi?paylaşırsanız sevinirim

mucizevi bişey, ben yaptırdım 10 seans gittim, cilt bakımından daha farklı,vaktim olsa yine yaptırırım lazere zor gidiyorum vakitsizlikten

Cildime Radyofrekans yaptırmayı düşündüğüm sırada mesajınızı gördüm Tripollar Stop ilgimi çekti,biraz araştırdım Radyofrekans yaptırmaya göre fiyatıda çok uygun,15 gün içerisinde almayı düşündüğünüzü yazmışsınız.Aldınızmı sonuç nasıl ? bilgi verirseniz çok sevinirim

radyofrekans ile 5 seans aldim yuz icin
2 seansim gecti yaptiktan sonra bir kac gun cildim harika gorunuyor kadifemsi,net puruzsuz
ama ayni seydenmi bahsediyoruz anlamadim
radyofrekansi burda sadece guzellik merkezleri yada dermatologlar yapiyor
yilda sadece 2 kez vede 5 seans halinde ,seans araliklari mutlaka 2 hafta olmali
oyle haftada 2-3 kez yazilmis mumkun degil yani

ben haftada 1 olmak üzere 6 seansa 700 tl ödeyeceğim. ilk seansı yaptırdım... yüz kadifemsi ve ışıl ışıl oluyor. cildi besleyen vitamin ve hyaluronic acid gibi maddeler etkili bir şekilde yaklaşık 1 saatlik uygulama ile yüze ve dekolte bölgesine emdiriliyor. uygulamanın deri altında kollajen ve elastin sentezini uyardığı söyleniyor. dolayısı ile zamanla yüz ovalinin toparlanması ve ince kırışıklıkların giderilmesi açısından etkili olduğu söyleniyor. 6. seans sonrası değişiklikleri bildirebilirim.

Acaba nerden yaptiriyosunuz özelden bilgi verebilirmisiniz...

Altinfrekans mi sizinkisi igneli bisey degil mi...dermaroller ın gelismisi yani...galiba farkli farkli seylerden bahsediliyo...cunku bahsedilen fiyatlar cok farkli..

Radyofreakans ile ilgili geribeslemede bulunacaktım, unutmuşum
6 seans yaptırmıştım yüzüme ve dekolte bölgeme
iğneli bir uygulama değildi
elime tutmam için bir metal aparat veriyorlardı ki cihaza bağlı idi bu aparat aynı zamanda..
seans süresince elimde ısınıyordu hatta bende rahatsızlık hissi de uyandırmıştı

seans sonunda yüzünüzde gerçekten de bir ışıltı farkediyorsunuz, bazı kırışıklıklarda belirgin azalmalar oluyor ama uzun sürmüyor. 1 hafta belki
benim asıl beklentim kollajen üretimini indüklemesi dolayısı ile uzun vadede yüz ovalinde toparlanma ve sıkılaşma idi
çok etkili bir sonuç aldığımı söyleyemeyeceğim maalesef ama hiç işe yaramadı da demeyelim
ANCAK çenemde yıllar önce iğneli epilasyonla kurtulduğum kıllar tekrar göründüler çok kısa bir süre sonra. tabi ne kadar ilişkili bilemeyiz ama işlemin hemen akabinde ortaya çıkmaları manidar
buradan da anlaşılıyor ki ciltte kıl kökleri uyarılmış
Özel bir davet, düğün öncesi yapılarak yüze ışıltı kazandırılabilir

Kızlar radyofrekans'ın seans ücreti ortalama olarak ne kadar bileniniz var mı acaba? Ve daha önce yaptıranınız varsa eğer işe yarayıp yaramadığı konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
frekans cihazı aldım hiç seanslarla falan uğraşmıyorum. evde kendime, kızıma sevdiklerime oturduğum yerden frekans gönderiyorum çok memnunum. ellerimdeki egzama geçti mesela. öğrenme programı var kızıma çalışıyorum çok memnunum artık ders çalışıyor şükür. panik atak bir arkadaşıma frekans gönderdim psikiyatri randevusunu iptal etti. bel ağrısı olan bir arkadaşıma çalışma yaptım o da çok memnun. evime resmen bir sağlık ve güzellik merkezi aldım.

reklam mı bu nedir böylebiz küçükken yoncalı kolyeler vardı şans getiren her derde deva. Onun gibi olmuş resmen

özelden hangi marka model kullandığınızı yazabilir misiniz teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…