rabbime şükürler olsun sonunda oldu

ebru1987

SeninleDoluRüyadanUyandım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
2.571
18
37
evet. rabbime binlerce kez şükür 7 ayın sonunda rabbim benim de göbeğime meleğimi kondurdu ama ben buraya bunu çoşkuyla yazamıyorum o hep hayalini kurduğum gibi yazamıyorum biraz buruk bir hamileyim şuan adetim 9 gün gecikti 9 günlük gecikmeye rağmen değerim 16.9 :KK43:((((((((( dr um kimyasal gebelik olabileceğini yada hiç bişe olmayabileceğini söylüyo ve ben bunun tersi çıkaması için dua ediyorum ve sizlerden de dua bekliyorum dr um takip edilmesi gerektiğini söyledi salı günü tekrar kana çagırdı rabbiminşallah sevincimi yarı da bırakmaz ve yüzümdeki bu acı gülümsemeyi kahkahalara dönüştütür inş
bide bişe sormak istiyorum sizlere benim şuan çok erken olamsına raben bir sürü belirtilerim var mesela sağ kasığım agrıyo sanki adet sancısı gibi belim kopacak gibi ne ayakta durabiliyorum nede oturabiliyorumkaç gecedir erkenden yatıyorum iş yerinde esnemekten çenem ayrılıyo gözümdn yaşlar geliyo ve son 3-4 gündür acayip şekilde yeşil sarımsak yiyorum bunların olması yine bu gebeliğin kimyasal oldugunu mu anlatır yardım edin lütfen :KK43:((((((((

canım sağlıklı bir gebelik olup olmadığını anlamak için testini 2günde bir tekrarla eğer 2 katı kadar artıyosa ve armaya devam ederse hamilesin demektir. mesela benim geçen yıl ilk gebeliğimde 146dıydı. sağlıklı gelişmedi bir hafta sonra düşük yaptım.bu yıl yine hamileyim 328 di 2 gün sonra tekrarladım 1018 oldu. testini yaptır sen canım. hayırlısı olsun.

allah analı babalı büyütmek nasıp etsin inş vardır tekrar yaz sonra

ebrucum adaşım tebrikler,Rabbim sağlıklı sıhhati kucağına almayı nasip etsin..amiiiinn..inşallah değerlerin güzelce yükselir,bebeğin sana tutunur canım..amiiiinn..dualarımız seninle..

canım aklına sakın kötü şeyler getirme olur mu? şimdi sevinme vakti salıya kadar tadını çıkar hamileliğinin. eğer kötü bi haber alırsak beraber üzülürüz, ama şimdi sırası değil, hiç sırası değil.. çok ama çokkkkkkk tebrik ederim inşallah sağlıcakla alacaksın bebişini kucağına. a.s.
:nazar:

kızlar sonucumu aldım yükselmiş 101.91 çıktı çok şükür şubat annelerindeyim artık çok şükür

X