RABBİME şükürler olsun bende HA-Mİ-LE-YİM

mumudihaba

6 MELEK ANNESİ
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
2.721
42
RABBİME çok şükürler olsun ki ham,ile oldüğümün haberini aldık

benim için şimdi bebeğime kaybetmemek için sürekli yatmam

kızlar bana dua edin ve sağlıcakla bebeğimi kucağıma alıp sağlıklı mutlu uzun ömürlü bir yaşamım olsun

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

gözün aydın canım rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah darısı biz bekleyenlerin başına....

gozun aydın canım ıns bebegını sag salım kucagına alır onuda bizlerle paylasırsın

Rabbim sen ne büyüksün canımmmmmmmmmmmm şuan yeminediyorum sevinçten ağlıyorum senağlama çünkü seni çok iyi anlıyorumm Rabbim diğer yavrularından aldığı ömürlerin hepsini inşallah yeni yavruna versin tüm duygularını onunla yaşa özlemlerini onunla gider canımsınn

Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasşp etsinnn canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :teytey:
:teytey:
:teytey:
:dance:

canım yaa sen fazlasıyla hakediyosun anne olmayı Rabbim inşallah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasipp etsin... Ve sende biz olmaynalar için dua et

canim allah saglikli sihhatli kucaginiza almayi nasip etsin insaalah o kotu gunleri hatirlatmak istemem ama daha onceki hikayen neydi

tebrik ederim gozunuz aydin
insallah saglikli bir hamilelik gecirip saglikla alirsin kucagina yavrunuzu:ecrin_bebek:

tebrikler canım,rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

gözünüz aydın. Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı bizim gibi bekleyenlerin başına inş.sende bize dua et olurmu ?

Canım çok mutu olduk emin ol.hepimiz.
Rabbim bebeğine de sana sağlıklı uzun ömürler verisn.kucağına sağlık ve mutluluk ile almayı nasip etsin
kendine dikkat et allah a emanet ol

Rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inş bizede yer ver dualarında olumu

canım seni canı gönülden tebrik ediyorum. inan okuyunca çok sevindim, çok mutlu oldum yeniden hamile kalmana. bu sefer hayırlısıyla bebeğini yada bebeklerini kucağına almak nasip olur inşallah. doktorun ne diyorsa yap canım, yatman gerekiyorsa yat, çok dikkat et. inşallah bu sefer herşey istediğin gibi olur ve çok güzel bir hamilelik süreci sonunda inşallah mutlu sona erişirsin.

tebrikler canım hayırlı olsun allah kucağınada almayı nasip etsin.

RABBİME çok şükürler olsun ki ham,ile oldüğümün haberini aldık

benim için şimdi bebeğime kaybetmemek için sürekli yatmam

kızlar bana dua edin ve sağlıcakla bebeğimi kucağıma alıp sağlıklı mutlu uzun ömürlü bir yaşamım olsun

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canim senin adina ne kadar sevindigimi anlatamam inan Rabbim tamamina erdirsin...kacinci gun yaptirdin testini kac cikti degerin???

canım allah kucağına almayı nasip etsin çok güzel bi haber allah bizlerede versin inş

X