R E S E T 🧖🏻‍♀️💆🏼‍♀️🥳💪

nightingale62

🦋
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2021
695
427
Merhabalar; geldim 34 yaşına kendimi yenilemek istiyorum. Yeni bir şeylerrr... ruhuma, benliğime, bünyeme, bedenime iyi gelsin. Takıntılardan kurtulmak, özgüvenli ve huzurlu olmakkkk stresten uzak durmak. Pozitiff olmak kısaca Nerden nasıl başlayacağım bilmem ama başladım bile düşünmeden. İsteyenler katılabilir hanımlar

Merhaba hayırlı sabahlar. Bende kendimi yenilemek istiyorum ama malesef her seferinde üşengeçliğime yenik düşüyorum. :)
İlk olarak üşengeçlikten kurtulmak istiyorum ama nasıl :)
Hayırlı sabahlar. Ben de çok üşengecim Düzeltmemiz gereken en önemli problemlerden biri . Biraz daha aktif olmak için planlar yapabiliriz. Mesela bugün için bir hedef koyalım.

Bugün ki planım internetten ertelediğim ürünleri almak .
dolabımı açtığımda eksikliğini gördüğüm ama her seferinde erteleye erteleye haftalar hatta ayların geçtiği ürünlerden birkaçı
külotlarım azaldı afedersiniz :)
kaban ve mont. Gerçi dün sipariş verdim ama tam içime sinmeli

Merhabalar; bugün biraz hareketli geçti. Az önce üşenmeden yemek yapıp yedim pratik. Etrafı ve giysilerimi toparladım. Sipariş hedefim gerçekleşmedi:

Altın aldım 5 gram ve benim almamı takriben hızlı düşüş gerçekleştirmiş.
üzüldük mü, şanssızlık mı ? Banane canım öngörmem mümkün diildi

Mercimek köftesi yapıyorum
Mont siparişim geldi
Yanında kırmızı şalım

bugün ki amaçlarım:
Bulaşık makinesini boşaltmak
Evi toparlamak
Banyo yapmak (hergün)

Kişisel olarak sinirlendiğim bir durum oldu aslında; arkadaşımdan bir iş rica ettim, boş oturdupunu görmeme rapmen başka iş öne sürdü, iyki bilmiyoruz senin işini..... (kırk yılın başı oldu işte ya sabır)

Dün ki tiklediklerimi gerçekleştirdim
Kabanım geldi beğendim ama bayılmadım
Şükür ki kalıbı oldu. Taba rengi
Yorumlarda biri sütlü kahve demiş, aman ne sütlü kahverengi. Bedeni tam oldu şükür.
işten gelince üşenmeden etrafı toparladım
enerjim düşük valla, bi sinir var üzerimde
bebek hediyesi sipariş vermiştim geldi. Güzel ama bayılmadım. Geçenkine bayılmıştım
kaban 42 beden çok hafif bol ama bir sene sora rejim yapmayı düşünüyorum. 400 TL boşa mı gidecek. Üzerimde çuval gibi olacak keşke hep olduğum kiloda olsaydım, doğum kiloları bunlar. Normalde 60 tım hedefim 5 kilo vermekti, şimdi ise zaten gebelikten dolayı rejim yapamam. 76 kiloyum

Bende kaban aldım,benim kabanım da bol maalesefbir yandan saydam mı diye düşünüyorum, diğer yandan satınca da istediğim gibi bir kaban bulamazsam diye endişelerim var . Tek derdimiz bu olsun inşallah

Bende kaban aldım,benim kabanım da bol maalesefbir yandan saydam mı diye düşünüyorum, diğer yandan satınca da istediğim gibi bir kaban bulamazsam diye endişelerim var . Tek derdimiz bu olsun inşallah
Evet de stres yaptı yaa, işin kötüsü bırak 1 ayı, 1 gün bile kullanamıcam ki acayip sıcakladı havalar

Aynen öyle valla, kilo da alamam kaban için
Sorma ben hamilelik kilosunu vermenin zamanı geldi diye tartı aldım. Hamile oldum yine tabi ki çok şükür, anlatmak istediğim en az 1 sene süt için rejim yapmam. 10 kg alsam 5 i gitse falan, zaten benim o kabanı giymem lazım ama yok anacım gitti 400 TL bari 2 gün giyeydim

Ya pandemi den dolayı yeni kıyafet almak biraz düşündürüyor beni. Eğer ki çalışmıyorsaniz (benim gibi) kıyafet almak Fuzuli bir masraf . Tabi kaban için söylemiyorum bunu o gerekli. Yani ben tunikler, hırkalar falan aldım inanır mısın hiçbirini giyemedim çünkü evden hiçbir yere gitmedim,gidemedim

Profilime bakmışsın şimdi farkettim daha 21 yaşında mısın ben de isterim çalışmadan nerde alayım ooo sen şanslısın. Ben o kadar almam, az ve öz.

Profilime bakmışsın şimdi farkettim daha 21 yaşında mısın ben de isterim çalışmadan nerde alayım ooo sen şanslısın. Ben o kadar almam, az ve öz.
Ay çaslışsam boşa gitmeyecek kıyafete verdiğim paralar . İnşallah pandemi geçer işe başlarımda o zaman kıyafetlerimi giyerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…