R E S E T 🧖🏻‍♀️💆🏼‍♀️🥳💪

nightingale62

🦋
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2021
695
427
Merhabalar; geldim 34 yaşına :KK25: kendimi yenilemek istiyorum. Yeni bir şeylerrr... ruhuma, benliğime, bünyeme, bedenime iyi gelsin. Takıntılardan kurtulmak, özgüvenli ve huzurlu olmakkkk :KK68: stresten uzak durmak. Pozitiff olmak kısaca :KK33:Nerden nasıl başlayacağım bilmem ama başladım bile düşünmeden. İsteyenler katılabilir hanımlar :KK5:

Merhaba hayırlı sabahlar. Bende kendimi yenilemek istiyorum ama malesef her seferinde üşengeçliğime yenik düşüyorum. :)
İlk olarak üşengeçlikten kurtulmak istiyorum ama nasıl :)
Hayırlı sabahlar. Ben de çok üşengecim ☺️ Düzeltmemiz gereken en önemli problemlerden biri . Biraz daha aktif olmak için planlar yapabiliriz. Mesela bugün için bir hedef koyalım.

Bugün ki planım internetten ertelediğim ürünleri almak .
dolabımı açtığımda eksikliğini gördüğüm ama her seferinde erteleye erteleye haftalar hatta ayların geçtiği ürünlerden birkaçı 😌
🎈külotlarım azaldı afedersiniz :)
🎉kaban ve mont. Gerçi dün sipariş verdim ama tam içime sinmeli

Merhabalar; bugün biraz hareketli geçti. Az önce üşenmeden yemek yapıp yedim pratik. Etrafı ve giysilerimi toparladım. Sipariş hedefim gerçekleşmedi:

Altın aldım 5 gram ve benim almamı takriben hızlı düşüş gerçekleştirmiş.
üzüldük mü, şanssızlık mı ? Banane canım öngörmem mümkün diildi :kahve:

Mercimek köftesi yapıyorum 🎈
Mont siparişim geldi 🎈
Yanında kırmızı şalım🎈

bugün ki amaçlarım:
Bulaşık makinesini boşaltmak
Evi toparlamak
Banyo yapmak (hergün)

Kişisel olarak sinirlendiğim bir durum oldu aslında; arkadaşımdan bir iş rica ettim, boş oturdupunu görmeme rapmen başka iş öne sürdü, iyki bilmiyoruz senin işini..... (kırk yılın başı oldu işte ya sabır)

🎈Dün ki tiklediklerimi gerçekleştirdim
🎈Kabanım geldi beğendim ama bayılmadım
Şükür ki kalıbı oldu. Taba rengi
Yorumlarda biri sütlü kahve demiş, aman ne sütlü kahverengi. Bedeni tam oldu şükür.
🎈işten gelince üşenmeden etrafı toparladım
🎈enerjim düşük valla, bi sinir var üzerimde
🎈bebek hediyesi sipariş vermiştim geldi. Güzel ama bayılmadım. Geçenkine bayılmıştım
🎈kaban 42 beden çok hafif bol ama bir sene sora rejim yapmayı düşünüyorum. 400 TL boşa mı gidecek. Üzerimde çuval gibi olacak :KK43: keşke hep olduğum kiloda olsaydım, doğum kiloları bunlar. Normalde 60 tım hedefim 5 kilo vermekti, şimdi ise zaten gebelikten dolayı rejim yapamam. 76 kiloyum

🎈Dün ki tiklediklerimi gerçekleştirdim
🎈Kabanım geldi beğendim ama bayılmadım
Şükür ki kalıbı oldu. Taba rengi
Yorumlarda biri sütlü kahve demiş, aman ne sütlü kahverengi. Bedeni tam oldu şükür.
🎈işten gelince üşenmeden etrafı toparladım
🎈enerjim düşük valla, bi sinir var üzerimde
🎈bebek hediyesi sipariş vermiştim geldi. Güzel ama bayılmadım. Geçenkine bayılmıştım
🎈kaban 42 beden çok hafif bol ama bir sene sora rejim yapmayı düşünüyorum. 400 TL boşa mı gidecek. Üzerimde çuval gibi olacak :KK43: keşke hep olduğum kiloda olsaydım, doğum kiloları bunlar. Normalde 60 tım hedefim 5 kilo vermekti, şimdi ise zaten gebelikten dolayı rejim yapamam. 76 kiloyum
Bende kaban aldım,benim kabanım da bol maalesef😞bir yandan saydam mı diye düşünüyorum, diğer yandan satınca da istediğim gibi bir kaban bulamazsam diye endişelerim var . Tek derdimiz bu olsun inşallah 🤗🤗🤗🤗

Bende kaban aldım,benim kabanım da bol maalesef😞bir yandan saydam mı diye düşünüyorum, diğer yandan satınca da istediğim gibi bir kaban bulamazsam diye endişelerim var . Tek derdimiz bu olsun inşallah 🤗🤗🤗🤗
Evet de stres yaptı yaa, işin kötüsü bırak 1 ayı, 1 gün bile kullanamıcam ki acayip sıcakladı havalar

Aynen öyle valla, kilo da alamam kaban için 😒
Sorma ben hamilelik kilosunu vermenin zamanı geldi diye tartı aldım. Hamile oldum yine tabi ki çok şükür, anlatmak istediğim en az 1 sene süt için rejim yapmam. 10 kg alsam 5 i gitse falan, zaten benim o kabanı giymem lazım ama yok anacım gitti 400 TL bari 2 gün giyeydim :KK14: 😂😂😂😂

Sorma ben hamilelik kilosunu vermenin zamanı geldi diye tartı aldım. Hamile oldum yine tabi ki çok şükür, anlatmak istediğim en az 1 sene süt için rejim yapmam. 10 kg alsam 5 i gitse falan, zaten benim o kabanı giymem lazım ama yok anacım gitti 400 TL bari 2 gün giyeydim :KK14: 😂😂😂😂
Ya pandemi den dolayı yeni kıyafet almak biraz düşündürüyor beni. Eğer ki çalışmıyorsaniz (benim gibi😭😭) kıyafet almak Fuzuli bir masraf . Tabi kaban için söylemiyorum bunu o gerekli. Yani ben tunikler, hırkalar falan aldım inanır mısın hiçbirini giyemedim😭😭 çünkü evden hiçbir yere gitmedim,gidemedim😭😭😭

Ya pandemi den dolayı yeni kıyafet almak biraz düşündürüyor beni. Eğer ki çalışmıyorsaniz (benim gibi😭😭) kıyafet almak Fuzuli bir masraf . Tabi kaban için söylemiyorum bunu o gerekli. Yani ben tunikler, hırkalar falan aldım inanır mısın hiçbirini giyemedim😭😭 çünkü evden hiçbir yere gitmedim,gidemedim😭😭😭
Profilime bakmışsın 😂 şimdi farkettim daha 21 yaşında mısın 😫😫😫 ben de isterim 😀😀 çalışmadan nerde alayım ooo sen şanslısın. Ben o kadar almam, az ve öz.

Profilime bakmışsın 😂 şimdi farkettim daha 21 yaşında mısın 😫😫😫 ben de isterim 😀😀 çalışmadan nerde alayım ooo sen şanslısın. Ben o kadar almam, az ve öz.
Ay çaslışsam boşa gitmeyecek kıyafete verdiğim paralar . İnşallah pandemi geçer işe başlarımda o zaman kıyafetlerimi giyerim🤲🤲🤲🤲🤲

X