Saç Bakım Ürünleri QOD Max Reconstructor Shot Kit-Deneme Kiti brezilya keratin???

subat_01

Oğluşunu bekleyen sabırsız anne
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.374
476
arkadaşlar bu ürünü ewde brezilya fönü için kullanan warsa memnu kalıp kalmadığını yazabilirmi??? ben baktım ama sitede göremedim yardımcı olursanız sewinirim... :KK69:

Konuyu hortlatayım kimse yazmamışşş..
Bu ürünü kullanıp memnun olanlar olmayanlar...
Hadi bayanlarrrr.. Bize de ışık tutunnn...

arkadaşlar bu ürünü ewde brezilya fönü için kullanan warsa memnu kalıp kalmadığını yazabilirmi??? ben baktım ama sitede göremedim yardımcı olursanız sewinirim... :KK69:

Merhaba
Bu urunu evde kendım uyguladım ve sonuc muhtesem.Oldukca kalın tellı ve basedılmesı zor olan saclarımı artık kurutarak kullanabılıyorum.Uygulama yaparken de maske kullanmaya gerek kalmıyor cunku kokusuz dumansız bır uygulama gercekten.Formaldehıt ve dıger zararlı maddelerı ıcermıyor saclarım yumusak ve ıstedıgım duzlukte.Sorularınız olursa yardımcı olurum.
Sevgıler:KK34:

Merhaba
Bu urunu evde kendım uyguladım ve sonuc muhtesem.Oldukca kalın tellı ve basedılmesı zor olan saclarımı artık kurutarak kullanabılıyorum.Uygulama yaparken de maske kullanmaya gerek kalmıyor cunku kokusuz dumansız bır uygulama gercekten.Formaldehıt ve dıger zararlı maddelerı ıcermıyor saclarım yumusak ve ıstedıgım duzlukte.Sorularınız olursa yardımcı olurum.
Sevgıler:KK34:

Peki ürünü nerdne temin ettin arkadaşım acaba

arkadaşlar ben de aldım kiti uygulayayım bakalım ben de sonucu size yazarım. sevgiler.

Kızlar sonuçları yazar mısınız lütfen.Nasıl dümdüz mü oldu,ne kadar dayanıyor,etkili oldu mu saçınızda?

X