Puzzle seven yokmu kiii :)

Çok keyifli:81: aşırı meraklıydım bi ara deli gibi 5000liklerden yapardım :87:

Çok severim ama bir puzzle ım yok evlenince mutlaka alıcağım diyorum inşallah alıp tamamlayıp duvarıma asmak benimde hayallerim arasında..:)

ben de severim de sabırlı değilim hiç tamamlamadım
kadıköy civarında oturan varsa mükemmel biyer var tarif edebilirim
almak için olmasa bile 10.000lik yapılmış puzzle var içerde yolu düşen mutlaka baksın
moda caddesnde no:488 adı puzzle galery

puzzle severerden bırıde benım suan evımde kendı yaptıgım yok evlilik hamılelık dogum sımdı oğlumu buyutuyorum ama bugun 2tane 1000lık aldım cok sabırsızımdır bıtmeyınce gece uyuyamam kıs gecelerı uzun bol bol yaparım

sız nerden alıyorsunuz puzzllarınızı en uygun nerden temıın ederım bır kac arkadasım var onlara ev hedıyesı olarak yapıp goturmek ıstıyorum

yurtta kalıyorum, yerim olmadığından 300 parçalık aldım. 3 gündür günde bi saat falan uğraşıyorum. daha önce yaptım bi kaç tane evde duvara astık çerçeveleyip..

Ben de puzzle yapıyorum. Herhalde sayısı 50'yi aşmıştır. Çalıştığım ve okula giden iki oğlum olduğu halde yine de zaman bulup oturuyorum başına. Hastalık haline geldi:))) Bugün 1500 parçalı Kahire'de halı pazarına başlıyorum. Herhalde birkaç gün içinde biter.

istiklalde gördüm gecen de almadığıma pişman oldum internetten sipariş verecem artık aklımdan çıkmıyo

Son düzenleme:
Bende çok severim evimde de sadece 1 tane var.
Mutluluğun resmi evimdeki fotosunu da çeker eklerim, makinam şimdi kardeşimde.

bende geçen yıl evlilik yıldönümü hediyesi eşime düğün resmimizi 1000 lik puzzle yaptırmıştım.Çok güzel ve özel bir hediye oldu.Birlikte ve ikimizinde ilk puzzlemızdı 1 hafta bile sürmeden bitirmiştik yaparken çok eğlenmiştik .... sonrasında bana 14 şubatta bodrum kalesinin puzzle nı aldı eşim birazını yaptım ama çok zorlanmaya başladım binalar bitti deniz gökyüzü kaldı sadece ve tonlar çok yakın birbirine yapamıyorummm ve gardırobun üstüne kaldırdıkkk bu sevgililer gününe bitseydi süper olacaktı ama üşengeçlik iştee....

benim de kedili bir puzzlem var nasıl yapıştıracğım bilemiyorum

puzzle tutkalları var büyük marketlerde bulabilirsin böyle toz halindeydi sulandırıp puzzle ın üstüne döküyorsun topluyor o kuruyor çok pratik bişey

bende çok seviyorum puzzle yapmayı. zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor. ilk puzzle aldığımda 3 günde bitirmiştim. nerdeyse yemek yemiyordum başından kalkıp :))))))))):81:

2 yıldır başlayıp ama sonunu getiremedim puzzle. çok karışık geldi. bitiremiyorum bi türlü .

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…