Pürüzsüz bir bacak için ne yapmalıyım...

ferihann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
2.705
0
merhaba benim bacaklarımda ağda kullanmama rağmen minik minik tüyler çıkıyor onlar uzadığındaysa diğerleri minik olarak tekrar çıkıyor kese yapıyorum ama bir faydasını göremedim bacaklarımın pürüzsüz olması için ne yapmalıyım bilgisi olan varmı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ...

güvenilir bir yerde, doktor kontrolunde lazer epilasyon tek çözüm. hem batık problemini hallediyor, hem tüylerden kurtarıyor.

herkesin lazer yaptrcak durumu olmuo maalesef:umursamaz: burda ponza taşı öneriolardı bacaklarına masaj yap onla falan diolar bn denemedm

teşekkür ederim ama lazer yapmak için tüylerin çok sert çıkması gerekli bildiğim kadarıyla ben ağdaya alıştırdığım için lazerle alınırmı bilemiyorum sormak lazım tabi teşekkürler tekrar ...

ponza taşı çok sert olmazmı bacaklar için sonra daha kötü iz olmasın bilmiyorumkismile

ben lazer yaptırdım ama çok geç etki ediyo...ben 8 ay gittim öyleyken çoktular..ve benim tüylerim tüy değil öyle kalın ki...lazer için zaten siyah olması gerek tüylerin...
yok yok lazerin de bi faydası yok...koltukaltına gittim ben ama göremedim bi fayda...limon pudra yaptım ve bu kez de limon tuz yaptım eminim daha iyi gelicek..limon pudra biraz inceltti zaten...

pürüzsüz bacaklar için bacaklarını jiletle almalısın :)
söyleyeceğim ters geliyor biliyorum ama başka yolu yok..
o sürede para biriktirip ayarlarsın ve lazere gidersin zaten tüm vucudu 500 e falan yapıyor heryer artık :))

jilet batık olmasını ve kıl köklerinin çirkin çıkmasını engelliyor :)))

Arkadaslar benım bacaklarım cok kruu ve soluk bacaklarıma nemlendırıcı olarak bı bıtkısel yag surmek ıstıyorum ama badem yagını dusundum tuylenme yapar dedıler ne onerırsınız ?

Arkadaslar benım bacaklarım cok kruu ve soluk bacaklarıma nemlendırıcı olarak bı bıtkısel yag surmek ıstıyorum ama badem yagını dusundum tuylenme yapar dedıler ne onerırsınız ?

badem yağı hem tüylenme hemde tüylerin kalınlaşmasına neden oluyo bildiğim kadarıyla bence normal bi nemlendirici kullan

bende nerdeyse her duşta kese yapıyorum. tek faydası bi süre yumaşacık oluyor ama sonra yine aynı. hep tüyler yüzünden oluyor ya

bebeyağı kullan bnm cildim çok kuru tüm vücuduma kullanıyorum özellikle bacaklarım pul pul dökülüyodu şimdi gayet iyi nemlendiriciler pek işe yaramıyo yani sadece o günü kurtarıyo dalinin fln var bebeyağı hem çokta güzel kokuyoo bebiş gibi kokuyosuun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…