Pürüzsüz Bacaklar İçin

hello_kitty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
80
2
Arkadaşlar eğer bacaklarınızda tüyleri almaktan kaynaklanan kabarcıklı pürüzlü bir yapı varsa, ponza taşı çok iyi bir peeling etkisi yapmakta ayrıca cildinizin pürüzsüz olmasını sağlamaktadır.

Ancak bu yöntemi denerseniz sakın ponza taşını sert bir şekilde uygulamayın cildinize. Hafifçe yapın aksi takdirde cildiniz tahriş olur. Ponza taşıyla cildinize peeling uyguladıktan sonra body lotion kullanırsanız tam etkili bir çözüme ulaşırsınız.

Ponza taşını banyo öncesi kullanmanızı, banyo sonrasıda body losyonla nemlendirmenizi öneririm.

Kolay bir uygulama ama dediğim gibi sakın sert yapmayın

Evet kuru bir şekilde nemli yada ıslak olunca ciltte kayma yapar sonuç vermez. Kuru olunca ciltteki batıklara etkisi olduğu gibi üstteki ölü deriyide söküp atıyor.

gerçekten cok işe yaradı bende inanamadım , önce kahveyi birkaç damla suyla karıstırdım yaralara sürdüm , sonrasında ponza taşıyla ovdum hem batıklar gitti hem lekeler herkes denesin :))

Arkadaşlar, ben bu sorun nedeniyle cilt doktoruna gittim. Bana Ürederm %40 Emülsiyojel'i önerdi. Bir ay her gün sürdükten sonra batık ve kırmızı nokta dolu bacağım pürüzsüz bir hale geldi. Ne batık ne kırmızı nokta... Hiçbir şey kalmadı bacağımda...Eczanelerde satılıyor. Tavsiye ediyorum. Yalnız eğer bırakırsanız ilk ağdadan sonra bacağınız eski haline geliyor. Bittiğinde yenisini bir süre almadım ve benim başıma geldi. Sonra tekrar kullanmaya başladım, yine düzeldi. Kullanmayı bırakmamak gerek, ama ben içinde üre olduğu için kullanımına arada bir ara verilmesi gerektiğini duymuştum. Siz yine bir doktora danışabilirsiniz.

Ponzayı banyo sonrasında kullanıp sonra losyon sürüyordum pek sonuç alamadım. Batıklardan çok şikayetciyim, birde böyle deneyeyim. Teşekkürler.

Arkadaşlar, ben bu sorun nedeniyle cilt doktoruna gittim. Bana Ürederm %40 Emülsiyojel'i önerdi. Bir ay her gün sürdükten sonra batık ve kırmızı nokta dolu bacağım pürüzsüz bir hale geldi. Ne batık ne kırmızı nokta... Hiçbir şey kalmadı bacağımda...Eczanelerde satılıyor. Tavsiye ediyorum. Yalnız eğer bırakırsanız ilk ağdadan sonra bacağınız eski haline geliyor. Bittiğinde yenisini bir süre almadım ve benim başıma geldi. Sonra tekrar kullanmaya başladım, yine düzeldi. Kullanmayı bırakmamak gerek, ama ben içinde üre olduğu için kullanımına arada bir ara verilmesi gerektiğini duymuştum. Siz yine bir doktora danışabilirsiniz.

Ürederm ' i ben de kullandım ama onun yüzünden ölüyorum sandım. :S Bir çeşit alerjik kriz geçirdim. :S

Ürederm ' i ben de kullandım ama onun yüzünden ölüyorum sandım. :S Bir çeşit alerjik kriz geçirdim. :S

Evet, Ürederm ilk sürüşte biraz yakıyor. Bence bunun nedeni bacakta batıklardan dolayı yara oluşması... Onlara sürünce haliyle yanma hissi oluyor. Ben de bir iki dakika sonra geçiyordu. Şimdi ne batık ne de yara olmadığından yanma da bitti. Siz de daha çok olduysa alerjiniz olabilir tabii...

bende batık felan yokta nasıl desem
mesela ağda dan sonra dokunuyorum sanki minik minik kıl varmış hiç ağda yapılmamış gibi
elime bişeyler batıyor buna ne yapsam bende mi denesem şu ponza taşını yaaa

psikolojim bozuluyor bakıyorum bri tane bile kıl yok ama elimi sürdüğümde bişeyler batıyo

bende batık felan yokta nasıl desem
mesela ağda dan sonra dokunuyorum sanki minik minik kıl varmış hiç ağda yapılmamış gibi
elime bişeyler batıyor buna ne yapsam bende mi denesem şu ponza taşını yaaa

psikolojim bozuluyor bakıyorum bri tane bile kıl yok ama elimi sürdüğümde bişeyler batıyo

benimde epilatörle bacaklarımı almamdan 1 gün sonra kıllar olmamasına rağmen elimi sürdüğümde batıyo hissi geliyo bende denicem ponza taşını inş. işe yarara.s

X