Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Puerarica Mirifica Hakkında lütfen Bİ İnceleyin Derim !!!

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
33
Kızlar ben ameliyat olcaktım ki bedenimde oluşan reaksiyonlardan dolayı olamadım ( ve takrardan doğal yöntemleri denemye karar verdim kilo aldım ve göğüslerim 75i doldurmazken 75 dolduruyor artık belki şuan bişeyler yapsam 85 e cıkarabilirim inş.
İnternette gezinirken bu bitkiyi araştırıken hep yabancı siteler çıkıyor karşıma birine girdim ve bu bitkinin hem kapsülünü hem kremini acayip uygun fiyata buldum Türkiyeye de sipariş gönderiyorlar çok heyecanlandım acaba bişey olurmu güvenemedim de Türkiyede satılanlarından daha iyi duruyo sanki kabı falan ama a bilemedim ben adresi veriyim ama konuyu kitlerler hemen bakın lütfen bişeyler yazın

***Bu mesaj site linki verildiği için kısmen silinmiştir***

Son düzenleyen: Moderatör:
mail atıcam şimdi siteye kontaks bölümünden siteyi çevirirseniz daha iyi anlarsınız arkadaşlar sanki iyi gibi geldi bana bilmiyorum yaa off ????????

bu bitkiden yapılmış haplar var canım. gittigidiyorda satılıyor. oraya bak istersen. ebaydada var.
ben cesaret edip almadım. başka bir hap kullanıyorum.

yorumları falan çevirdim şimdi baya kullanan var gibi mail attım ayrıntılı bilgi için nerede üretiliyor belge var mı diye bakalım bi bilgi vereceklermi sağlıüğımı tehlikeye atmak istemiyorum işte ben hem kremini khem kapsülünü kullanmak istiyorum.özellikle kremini çok istiyorum o yüzden

kremide var gittide...
kullanıp işe yararsa bizi unutma haber et olurmu? :)

kremide var gittide...
kullanıp işe yararsa bizi unutma haber et olurmu? :)

canım türkiyede satıilar çok çok pahalı bu yabancı ülkede gayet uygun euro ve dolar üzerinden ama tl olarak hesapladıgınızda da gayet uyguna geliyo 3 kutusuna 50 tl vermek var bi kutusuna 79 tl vermek var ürünü incelediğinizde zaten göreceksiniz kaliteli bişeye benziyo ama bakalım mail attım cevap gelirse mutlaka sipariş veririm ben burdan kullanıp size yorumları da iletirim

attığım maile cevap geldi numarasını bırakmış bi bayan telefon koduna baktım taylandın alan kodu gerçekten var böyle bi ürün ve tamda o bitkinin yetiştiği yerde adres bile vermişelr sanki tğrkiyeden kalıp gidebiliecem :)) samimi olduklarını ve ürünlerine güvendiklerini yazmışlar almayı düşünüyorum açıkcası

özelden mesaj atmışsın ama benim forumda 100 mesajımı geçmem lazım özel mesaj atabilmek için bi değişiklk yapmışlar

neyse konuya gelirsek canım, ben düzenli kullanamadım.o yüzden bi etkisi olmadı. başka bi ilaç daha kullanıyorum ve o regl düzensizliği yaptı 18 gün gecikti bende o yüzden bu ilacı kullanmayı kestim karışmasınlar diye. hazirandan sonra tekrar başlamayı düşünüyorum

peki puerarıca mirifica kapsülünün herhangi bir zararıyla karşılaştın mı canım tüylenme regl düzensizliği gibi bi etki yaptımı düzenli kullanım şart bu tür ürünlerde üşenmeden devam edersen işe yarar bence
:26:

Bu bitkinin kapsülünü yada kremini kullananlar zarar ve faydalarını yazın lütfen...
Göğüs büyütme dışında sağladığı yararlar varsa onlarıda bilmek istiyorum.En azından zararı yok diyip denemeye değeceğini düşünüp o şekilde alıcam...

bende almayı düşünüyorum ayrıca verdiğin linkte fiyat çok uygun ben 1 paket alıp denemeyi öneriyorum gerçi 3 ay kullanmak gerekiyo diyo ama bilmedim işte

size yabncı firmayla iletişime geçtiğim soru ve onların verdiği cevapları yazıyım inglizce ama türkçeye çevirin tamam ben alıcam 3 kutu krem 3kutu kapsül
1.mailimde bunları sordum
product prices very reasonable compared to Turkey, but there is something attached to my mind is really healthy and original product, I do not want to endanger my health information on this issue if you sevinirim. Sure if this issue I'll order 3 boxes cream capsule 3 boxes. how much shipping fee for Turkey. thanks

cevap :
dear Ms,
thank you for your interest in our company and product.
the prices that you can see on our website are net.
no need to add to fees.
just check that in turkey you will not pay extra fees.
bot normally, there is no extra charge
I'am staying at your disposal.
have a good week ahead regards

2. mailimde anlayamadığım şeyler oldugu için şöyle bi mail attım onlarda soru ve cevap şeklinde cevaplamışlar
Dear Ms Duygu,
you will see the answers below:

1 - How many days come to Turkey.
Normally, for Europe, the delivery time is between 12 to 20 days.
sometimes it can be less, depending the way the turkish post office work

2 - Does any health problems?
The pueraria mirifica is 100 % natural, extract from a plant.
no chemical product or whatsoever.
the treatment is safe and very easy to follow: 3 pills per day, 1 after each meal.
and you have to stop 2 days before your periods and during your periods.

3 - pay online with a credit card, make it
Yes, the only way to purchase our products is to order from our website an pay online with Paypal system.
this system garantees our customers that we never get your credit card number.

4 - Thank you for your interest:) Greetings from Turkey :) good bye ...

Greetings from Thailand too

I am staying at your disposal if you have more questions

have a nice evening
regards
kızlar kelime kelime türkçeye çeviri yapın

kızlar ben sipariş verdim 2 kutu kapsül 3 kutu krem aldım ayrıca bu bitki göğüs büyütme dışında birçok şeye cilde bile fayda sağlayan bir bitkiymiş taylanddan gelecek 1 haftada falan anca gelir tahminimce bakalım inş. hepsine 48.88 Euro ödedim kredi kartıyla makbuz ve fatura numarası gönderdiler hemen maille

Hayırlısı canım ben şahsen pek içten bişi kullanma taraftarı diilim, dengesi alt üst oluyor insanın fakat yağlar veya krem konusuna olumlu bakıyorum. Kremin filan etkisini görürsen paylaşırsın tatlım.

tabii paylaşırım canımcım ya diğer kapsüller desen tamam bende pek onlara olumlu bakamıyorumda bu bitkiyi çok araştırdım ve nerden alabilirm yani orjinalini birebir bu bitki kapsülünü nerden alabilirm diye çok araştırdım türk tedarikçisi çok az bu bitkinin iyisimi yetiştiği bölgelerden almak en iyisi dedim taylandlı bi siteyle önce iletişime geçtim birsürü sorusordum onlarda büyük bi sabırla uzun uzun cevaplamışlar ve sonunda aldım işte öylee inş. işe yarar zaten müzikle 2 cm lik bi yol katettim.

ben de duydum bu bitkiyi umarım işe yarar haberleri bekliyorum takipcinimm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…