Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pudramı değiştirmek istiyorum! Hemen yardımcı olursanız iyi olur.

cemre25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
1.681
18
Merhaba bayanlar,

Geçen hafta cumartesi almış olduğum loreal paris pudramı artık süremiyorum.

Şimdi şöyle.Şişesi var şişesinin üstünde fırçası var.fırçayı açıyoruz işte fırçayı çıkarınca pudranın olduğu yer açılıyo.orasıda delikli delikli.altta bi tabakası var toz.üstü delikli bi tabaka onun da üstünde kalıntılar var.Şişe yana devrilse falan çantada bi açıyorum fırçayı çıkarır çıkarmaz her yer pudra.Dökülüyo.Dikkatli ol diceksinizde gayet dikkat ediyorum.Çantada da sürekli dik duramaz sonuçta bunun için napabilirim ?

Birde böyle iz bırakıyo öncesinde nemlendirici sürdüğüm halde.Hemde tortu değil morluk.Suyla silmem gerekiyo e pudrada gidince ben ne anladım bu işten?

Demem o ki değiştirmek şart oldu.Başka bi ürünle.Faturası duruyo.Ve daha 1 hafta oldu her günde kullanmadım.

Sizce değiştirirler mi ? Şansımı zorlamalı mıyım ?

not: loreal parisin mineralli pudrasıydı 50 lira verdim.
not 2: yarın değiştirmek istiyorum.tam 1.haftası oluyo yani.

Merhaba bayanlar,

Geçen hafta cumartesi almış olduğum loreal paris pudramı artık süremiyorum.

Şimdi şöyle.Şişesi var şişesinin üstünde fırçası var.fırçayı açıyoruz işte fırçayı çıkarınca pudranın olduğu yer açılıyo.orasıda delikli delikli.altta bi tabakası var toz.üstü delikli bi tabaka onun da üstünde kalıntılar var.Şişe yana devrilse falan çantada bi açıyorum fırçayı çıkarır çıkarmaz her yer pudra.Dökülüyo.Dikkatli ol diceksinizde gayet dikkat ediyorum.Çantada da sürekli dik duramaz sonuçta bunun için napabilirim ?

Birde böyle iz bırakıyo öncesinde nemlendirici sürdüğüm halde.Hemde tortu değil morluk.Suyla silmem gerekiyo e pudrada gidince ben ne anladım bu işten?

Demem o ki değiştirmek şart oldu.Başka bi ürünle.Faturası duruyo.Ve daha 1 hafta oldu her günde kullanmadım.

Sizce değiştirirler mi ? Şansımı zorlamalı mıyım ?

not: loreal parisin mineralli pudrasıydı 50 lira verdim.
not 2: yarın değiştirmek istiyorum.tam 1.haftası oluyo yani.

ben geçenlerde avonun anew serisinin pudrasını aldım çok memnunum. çok pürüzsüz duruyor. demek istersen tavsiye ederim.

Benim bir arkadaşım aynı o pudradan almıştı ve aynı sorunu yaşadı, her yere dağılıyormuş, gazete kağıdı sermeyi bile denemiş pudrayı sürerken. Sonuç itibarıyla pudrayı alıp arkadaşımla aldığı yere gittik, ama değiştirmediler. Yine de dene değiştirmeyi, mağazadan mağazaya farkedebilir.

Ben yine Loreal kullanıyorum ama true match serisini. Çok da memnunum, öneririm.

Benim bir arkadaşım aynı o pudradan almıştı ve aynı sorunu yaşadı, her yere dağılıyormuş, gazete kağıdı sermeyi bile denemiş pudrayı sürerken. Sonuç itibarıyla pudrayı alıp arkadaşımla aldığı yere gittik, ama değiştirmediler. Yine de dene değiştirmeyi, mağazadan mağazaya farkedebilir.

Ben yine Loreal kullanıyorum ama true match serisini. Çok da memnunum, öneririm.

biraz cazgırlık mı yapsam :)) ya öğrenci olmasam neyse atarım çöpe yenisini alırım ama o kadar param yok sonuçta.

başka bi üyede bişey demiş ikili alıntı yapamıyorum ksuura bakmayın. nickin 25 olduğuna bakmayın 17 yim ben :) anew serisi olmaz yani

Merhaba,

Burada ve diğer bir çok forumda tavsiye edilen bir ürünü tavsiye edeceğim size; Alix Avien Terracota Pudra, 01 numarası her tene uyuyor, ben alırken çok beyaz gördüm pudrayı ama kullanınca öyle olmuyor. Siz de eğer isterseniz araştırıp sonra bunu alabilirsiniz. Çok da uygun bir fiyatı var. Loreal pudra konusuna gelince bu onların insiyatifinde esasında ama değiştireceklerini sanmıyorum, kullanmış olduğunuz ve kullanmanızın haricinde de dökülenlerle beraber ürün azaldığı için. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firmaysa yapar bunu ancak. Şansınızı denemekte fayda var.

Sevgilerimle...

Son düzenleme:
Merhaba,

Burada ve diğer bir çok forumda tavsiye edilen bir ürünü tavsiye edeceğim size; Alix Avien Terracota Pudra, 01 numarası her tene uyuyor, ben alırken çok beyaz gördüm pudrayı ama kullanınca öyle olmuyor. Siz de eğer isterseniz araştırıp sonra bunu alabilirsiniz. Çok da uygun bir fiyatı var. Loreal pudra konusuna gelince bu onların insiyatifinde esasında ama değiştireceklerini sanmıyorum, kullanmış olduğunuz ve kullanmanızın haricinde de dökülenlerle beraber ürün azaldığı için. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firmaysa yapar bunu ancak. Şansınızı denemekte fayda var.

Sevgilerimle...

teşekkürler..ancak bugün değiştiremedim malum kar .

haftayada bilmiyorum gidebilir miyim...her ürün beğenmememde de değiştiriyim demiyorum sonuçta.gerçekten değiştirmem lazım..ya başka ürün yada paramı vercekler..gerekirse sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız bu mu falan derim eleştiririm...eğer hala olmazsada çıkar giderim

sizin o dediğiniz pudra ne kadar acaba ?

teşekkürler..ancak bugün değiştiremedim malum kar .

haftayada bilmiyorum gidebilir miyim...her ürün beğenmememde de değiştiriyim demiyorum sonuçta.gerçekten değiştirmem lazım..ya başka ürün yada paramı vercekler..gerekirse sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız bu mu falan derim eleştiririm...eğer hala olmazsada çıkar giderim

sizin o dediğiniz pudra ne kadar acaba ?

Canım çok pardon, mesajını şimdi gördüm. Anlıyorum, gerçekten değiştirmen lazım ama diyorum ya işte karşında nasıl bir muhattap bulacağına bağlı :S Değiştirmezlerse de lanet olsun başımın gözümün sadakası olsun de, yapacak bir şey yok :) Sanıyorum 20 TL'ye almıştım T-Shop mağazalarından, aslında çok yakın bir tarihte aldım ama onun yanında çok şey almış, toplu alışveriş yapmıştım, tam anımsayamadım ama 20-22 arasında değişir tahminimce, gramajı da fazla olduğu için bir müddet götürür o seni...

ben de en kısa zamanda Alix Avien'in terracota pudrasını alıp deneyeceğim tavsiye ediyosunuz di mi kızlar memnun olmayan var mı aramızda?

Heey kızlar duyun sesimizi, bakın bir benim tavsiye etmemle olmuyor, haydi toplanın :) Bu sitede Nil isimli bir arkadaşımız var, ben ilk ondan duymuştum sonra yine burada araştırınca gerçekten çoğu kişinin memnun kaldığını gördüm, sizler de o topiklere bir göz atın isterseniz :KK66:

değiştirmeleri biraz zor bence. inşallah olur, ama ürün koruma bandı açıldığı an değiştirmiyorlar diye biliyorum. ben clinique marka pudradan şaşmam. onun 02 ve 07 olmak üzere 2 rengini kullandım. şı an 07 sini kullanıyorum. matte neutral serisi...
ama lorealdan biraz daha fiyatı yüksek
...

X