Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pudra Sorunsalı...

ben memnun olduğum iki tane üründen tavsiye edebilirim size.1.mac'in fondotenleri fazlasıyla inceltilmiş ve tende çok doğal bir görüntü veriyor. 2.si ise kryolan adında bir markanın stick su bazlı fondötenlerini önerebilirim.sügeri nemlendirip stickten biraz alıp teninize son derece kolay bir uygulaması olan her türlü kusuru kapatan bu fondöten ayrıca profosyonel mekuptır.önemli oaln teninize gidecek olan rengi bulmak.ben her ikisindende çok memnunum.bu arada fiyatlarıda mac in 65 TL civarı. KRYOLAN ise 80 TL falan.ama en az 2 sene kullanırsınız.umarım aradığınızı bulursunuz..

çok teşekkür ederim ama bu markaları yaşadığım şehirde bulmak zor sanırım hemde çok fazla fondoten kullanmayan biri olarak bu kadar pahalı ürünleri kullanmak gereksiz diye düşünüyorum ama cevap içinde çok çok teşekkür ederim umarım bulabilirim uygun fondoteni

iyi gorunen ve cildini yormayacak bir sey istiyorsan kesenin agzini biraz acacaksin canim
ogrenciysen kenara para at derim azar azar...
benim onerilerim clinique almost powder ya da pur minerals mineral powder. ikinci yazdigimi daha cok begeniyorum ben alisverise ciktigimda ondan alicam...

haklısın canım ama işte çok fazla kullanmıyorum ondan alırsam bitiremem paraya yazık olur ne yapalım başka bir şey bulamazsak mecbur ondan alırım artık

Son düzenleme:
benim cildim de karma şöyle hafif, fondöteni sabitleyecek bir pudra arıyorum, kapatıcı olmasına gerek yok. ama kuru kuru bırakmayan bir pudra var mıdır?

benim cildimde karma her türlü fondöteni kullanıyorum pudra da affinitonenin pudrası kullanıyorum ince bir yapısı var bide tavsıyem içindeki sungerle sürmemeniz onunla sürdüğünde kalıp gibi oluyor ama fırçayla ince dokunuşlar yaptığında daha naturel bir sonuç çıkıyor

merhaba arkadaşlar benim cildim karma ve hassas.. İçeriğinde talc ve paraben olmayan pudra olarak İnglot amc 55 ve ysm 41 öneririm.. Clinique de almost powder var mineralli olduğu iddia ediliyor büyük ihtimalle ilerleyen dönemlerde alacağım kendi topiğimde paylaşacağım..Bir de clinique super palanced pudra fondöten ile too faced pudra fondötende var bakmanızı öneririm..Bunlar bizi aşar derseniz loreal infallible (yoğun kapatıcı) pudrayı deneyebilirsiniz..Az kapatıcı hafif pudra içinse maybelline dream matte öneririm ben memnun kaldım uzun zaman kullandım 3 kutu bitirdim.. Shiseido yağsız kompakt ı da denemek istiyorum kullananlar varsa yorumlayabilir mi?
Son olarak orta kapatıcılıkta pata krem arayanlarınız varsa benefit some-kind a gorgeous kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün.
Merak ettiğiniz pudra-renkli nemlendirici gibi sorularınız olursa topiğimden yardımcı olabilirim..ya da özel mesaj atın..sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…