Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pudra önerisi

sevdiceksiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2012
150
0
Herkese merhaba kızlar makyaj konusunda çok acemiyim pudra alırım cildime uymaz ruj alırım istediğim gibi çıkmaz makyajla kendimi çirkinleştiriyorum resmen :KK14: Bir iki kişide gördüm aynı pudra olduğu belli oluyor sarımsı ve çok doğal duruyor ne açık ne koyu birde pembe mat pastel gibi duran ruj sürünce dahada hoş durmuştu...Anlatabildim mi bilmiyorum ama bilen varsa banada söylesin :KK9: Bide o pesbembe pastel boya gibi duran rujları nerden buluyorlar..Ben pembe diye alıyorum parlak ve pembeden farklı rujlar çıkıyor..Tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar :KK8:

Önemli not : Beyaz,buğday tenliyim saçlarım kahve kızıl parıltılı ona göre tavsiyelerde bulunursanız sevinirim :KK19:

Saclarin kahve kizilsa eger sana seftali tonlari super guzel olur. Diger renkler yuzunu çiğ gosterir.

Kozmetik dukkanlarindan al makyaj malzemelerini. Hem orda deneme sansin olur. Hem de satis yapan kisi sana oneride bulunur canim.

Saclarin kahve kizilsa eger sana seftali tonlari super guzel olur. Diger renkler yuzunu çiğ gosterir.

Kozmetik dukkanlarindan al makyaj malzemelerini. Hem orda deneme sansin olur. Hem de satis yapan kisi sana oneride bulunur canim.

Şeftali tonları güzel fikir diğer konumdada şeftali tonlarını önermişler.Benim gittiğim yerlerde denettirmiyorlar ama öneride buluyorlar.Gittiğimde sorarım artık :KK54:

Canim ben gordm simdi konunu ...ONCELIKLE sen Sephora varmi git arastir bul ... o Sephorada bi suru urun olucak. Orada guzel makyaj yapip tonunu buluyorlar. Parfumerilerin kendilerine hayri yok berbat yani. Sonra pastel boya gibi pembe ruj ben aldim en son Mac markasinin Nicki minaj ruju var cok guzel. Pahali ama kalici ve pastel boya gibi super bisi.Mat rujlari deniyerek bulabilirsin. Makyaj forumlarini takip et gir ruj bolumune kizlar fotograf koyuyor ordan sorarsin yardim ederler marka numara konusunda.

Canim ben gordm simdi konunu ...ONCELIKLE sen Sephora varmi git arastir bul ... o Sephorada bi suru urun olucak. Orada guzel makyaj yapip tonunu buluyorlar. Parfumerilerin kendilerine hayri yok berbat yani. Sonra pastel boya gibi pembe ruj ben aldim en son Mac markasinin Nicki minaj ruju var cok guzel. Pahali ama kalici ve pastel boya gibi super bisi.Mat rujlari deniyerek bulabilirsin. Makyaj forumlarini takip et gir ruj bolumune kizlar fotograf koyuyor ordan sorarsin yardim ederler marka numara konusunda.

tamam canım sorup şoruşturayım bizim buralarda varsa giderim..Herkes kendini güzelleştirir makyajla ben çirkinleştiriyorum resmen iyi olur.Teşekkür ederim önerin için..:KK19:

Sabirli olucaksin canim once ben 26 yasindayim ama bu yasa kadar oyle cok marka denedim , deneye yanila buluyor insan neyin cildine yakisip yakismadigini. Bunlar tecrubeyle olacak isler. Once kotu olacak sonra zamanla ne iyi ne kotu ayirt edebileceksin. Ayni yemek yapmak gibi nasil bir anda cok guzel yemekler pismiyorsa makyajda tecrube isidir. Biraz ustune dus degisik markalara sans ver. Butce ayir kendine gore zamanla deneyerek bulacaksin.Cildini tani, kuruysa peeling yap makyajdan once mayjaj bazi ve nemlendirici kullan. Yagli ise yagini alacak maskeler yap bazi maskelerin tariflerini bile veriyor kizlar forumlarda.Yagli cilde gore urun al. Karma ise bakimini yap parlayan yerleri transparan pudrayla dengele.Bunlari zamanla ogrenceksin sorun olursa mesaj at bana oncelikle cilt bakimi ve makyaj arastirmani yap .

Son düzenleme:
Sabirli olucaksin canim once ben 26 yasindayim ama bu yasa kadar oyle cok marka denedim , deneye yanila buluyor insan neyin cildine yakisip yakismadigini. Bunlar tecrubeyle olacak isler. Once kotu olacak sonra zamanla ne iyi ne kotu ayirt edebileceksin. Ayni yemek yapmak gibi nasil bir anda cok guzel yemekler pismiyorsa makyajda tecrube isidir. Biraz ustune dus degisik markalara sans ver. Butce ayir kendine gore zamanla deneyerek bulacaksin.Cildini tani, kuruysa peeling yap makyajdan once mayjaj bazi ve nemlendirici kullan. Yagli ise yagini alacak maskeler yap bazi maskelerin tariflerini bile veriyor kizlar forumlarda.Yagli cilde gore urun al. Karma ise bakimini yap parlayan yerleri transparan pudrayla dengele.Bunlari zamanla ogrenceksin sorun olursa mesaj at bana oncelikle cilt bakimi ve makyaj arastirmani yap .

O zaman ben forumdan çıkmam artık :KK1: Göz gezdireyim biraz daha :KK54:

Muhtemelen ogrencisindir o yuzden sana golden rose markasini onereyim. Asagi yukari butun AVM lerde var. Ustelik deneyebiliyorsun.

Hem kapatıcılık hem kadifemsi bir görüntü elde etmek istiyorsan çok ucuz olmasın çok ta pahalı ürün olmasın dersen fiatıda orta olan aliks avien terracota o1 numarayı sana öneririm..bende yorumlardan etkilenerek alıp kullanmıştım..daha ilk sürdüğüm anda nedenbeğenildiğini neden cildin beyazdan bugdaya kadar olan her rengine uyum sağladığını anladım..vazgeçilmezim oldu şimdiden....dene derimm..ben kullanıyorum..istersen makyaj bloggerlarının yorumlarınada bak anlıcaksın...fiatıda şuan da 33 tl....ama ben öğrenciyim ve daha ekonomik bişey arıyorum dersen catherina arley 04 yada 05 i öneririm..kapatıcılığıda fena değil....ama tarracotayı tek geçerimm..beyazdan orta buğdaya kadar tüm tenlere uyum sağlayan bi rengi var..kadife gibi..biraz toz toz oluyor ama bence bu iyi bişey sürümü çok kolay...

X