Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pudra Önerisi İstiyorum.

Adrianne

♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
181
4
Merhaba arkadaşlar :) Ben şuan Affinitone fondöten kullanıyorum. Ama şu sıralar -son 1 aydır diyim- yüzümde hafif hafif sivilceler çıkmaya başladı,birde dışarı çıkınca terliyorum ve fondöten sabitlesemde hoş durmuyor :) Bende karar verdim bir müddet sadece dışarı çıkarken pudra allık sürücem,yüzüm biraz kendine gelsin.. Ay sıkıldım inan olsun yok fondöten yok kapatıcı aman

Sizden ricam; bana fiyatı 20 tlyi aşmayacak,izleri vesaire güzelce kapatabilen,yüzde güzel duran bir pudra tavsiye etmeniz. Affinitone'nin pudrasını alacaktım fakat fondötensiz yok gibi birşey. Önerilerinizi bekliyorum..

ben şu an alix avien'in terracottasını kullanıyorum fena değil kapatıcılığı.yüzümde eski sivilce izleri kaldığı için tam kapatıcılık sağlamıyor maalesef.max factor cream puff iyi diyorlar ama geçen denediğimde ürünün kendisinden mi yoksa kullanılan fırça da mı sim vardı bilmiyorum yüzümde hafif bir sim vardı.bunlar 20liradan fazla ama kampanyaları yakalarsan 20liranın çok fazla üstünde olmayan rakamlara alabilirsin.

Teşekkürler müge_mt. Creme Puff'ı bir ara kullanmıştım sanırım,açıkcası tamda hatırlamıyorum. İdareten alacağım için pahalı olmasınıda istemiyorum. Önerilerini yazdım,bakıcam

Yokmu başka önerisi olan kızlaar ?

Lorealın fırçalı toz pudrası mükemmel çokdoğal fiyatı 45 tl civarı ,maybelline de iyi oda 18 civarydı en son

Evet canım acilen o fondoteni kullanmayı bırak bence,o öyle yapıyor çünkü :) Mineral fondotenlerle,mineral pudralarla seçebilirsiniz...

Evet canım acilen o fondoteni kullanmayı bırak bence,o öyle yapıyor çünkü :) Mineral fondotenlerle,mineral pudralarla seçebilirsiniz...

Ay inanamıyorum ya gerçekteen ? Teşekkürler canım,bakıcam bakalım bir pudra. Mineral olanlara bir göz atarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…