Pudra, Fondöten, Kapatıcılar pudra önerilerinizi bekliyorum...

mavii44

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
216
164
selam kulübdaşlarım :KK16: pudra alacağım ama karar veremiyorum cildim yağlı fondöten kullanmıyorum pek o yüzden yüzümde sırıtmayacak bir pudra olmalı önerilerinizi bekliyorum :KK71:

benimde tavsiyelere ihtiyacım var ya cok koyu durduğunu düşünüyorum cildimde pudramın en son flormar aldım cok iyi kapatyo cok prüzsüz gösteriyo ama koyu gelyo pembemsi bi rengi olduğu için

benimde tavsiyelere ihtiyacım var ya cok koyu durduğunu düşünüyorum cildimde pudramın en son flormar aldım cok iyi kapatyo cok prüzsüz gösteriyo ama koyu gelyo pembemsi bi rengi olduğu için

bende iyi kapatsın ve yüzümde belli olsun istemiyorum alix avien çok iyi diyorlar ama kullananlara sormalı

catherine arley,çok dandik derler çok ucuz ama kapatıcılığı süper,dokusu da yumuşak günde bir defa tazelemek yeterli,kullandığım müddetçe memnun kaldım.

max factor creme puff kullanmalısın 30 tl civarında ama bebek gibi yapıyor cildi yağlanmıyorsun da

Canım 27 yaşındayım yaklaşık 7 senedir catren arley 5 numara kullanırım 5 tl dir fiyatıı...denemedigim pudra yoktur...lorealden maybelene maxf.den seda sayana kadar hepsiniii denedimmm ama catren arley çok güzel kapatır günlük sürerimmm:) 5 numara çogu tene uyar...hiçççç birine bakma git onu al çok memnun kalırsın...

c.arley çok güzel ama bende allerji yaptı malesef o yüzden maxfactor crem puff kullanıyorum gerçekten çok güzel memnun kalırsın...

bende catrin arley 7 kullanıyodum zor vazgeçtim hatta ara ara kullanırım ama üretimi bitmiş artık satıcı bayan öle söledi:KK31:
şimdi Alix Avien Terracotta pudra 1 nosunu kullanıyorum yüzüm porselen bebekler gibi pürüzsüz oluyo.onu bide pudra süngeriyle kullanıyosun ama kadife gibi olanından süper oluyo valla :KK52: ben indirimden almıştım 27 tl falanda şimdi ne kadar bilmiyorum :KK50:

Oriflame'in pürüzsüz , mat görünüm sağlayan ( light medium ) pudrasını kullanıyorum.Çok memnunum.:KK6:

satıcı kızın gazıyla almıstım ama cok memnun kaldı,.alıx avıen terre cotta pudrasının en acık rengını tabsıye ederım

X