Pudra, Fondöten, Kapatıcılar pudra kullanmalı mıyım

hy_patia

Guru
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2010
2.969
5.172
merhaba arkadaşlar, makyajı sevmeme rağmen öyle teferruatlı makyaj hiç yapmam.
rimel, göz kalemi, ruj ve az da allık kullanıyorum genel olarak. ama aklım arada gidip geliyor pudra konusunda acaba kullanmalı mıyım? cildimin çok problemli olduğunu düşünmüyorum, tabi ki pürüzsüz değil, karma sayılabilecek bir cildim var. 28 yaşındayım bu arada. kalıp gibi durmayan ancak cildimi hoş gösterecek bir ürün kullanmak istiyorum, ama hem marka olarak emin olduğum bir şey yok(bu aralar mineral ürünler olabilir diye düşünüyorum) hem de daha birkaç fondöten pudra almıştım kullanamadım(maybeline almıştım öyle kat kat durdu yüzümde bir de sanki hiç etkili gibi değildi, bir de çok eskiden alix avien almıştım ama o zaman küçüktüm fondoten kullanmak zor gelmişti)şimdi fondöten istemiyorum onu kullanmadan da pudra kullanmalı mıyım acaba?
(kusura bakmayın biraz uzun oldu ama yardımınıza ihtiyacım var)

ben seni makyajdan kurtaracak bi ürün önereyim tatlım Total face lift duydunmu bilmiorum. en az 10 yaş genç gösterio yok böyle bişey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…