Makyaj Ürünleri pudra bitişi olmayan parlak duran bir fondoten için yardımm!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Mangaa

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2012
26
1
mrb kızlar. bu aralar fondotene takılmış durumdayım. forumlarda duydugum bonjois healty mix fondoteni aldım geçenlerde çok methediliyordu ancak ben istedigimi bulamadım çünkü fondoten çok mat ve yüzüne pudara sürmüşsn gibi duruor zaten yüzümde yer yer kuruluklar var bunu sürünce pul pul duruor özellikle burun cevrem. oysa ben daha dogal ama daha ışıl ışıl duran fondotenleri seviorum tabi içinde yağ olamaynları ama ne almam gerekiyor onuda bilmiyorum. bb kremler nedense yüzümde küçük sivilce yapıyor ama aldugum bu fondetende öyle bir sorunda yaşamadım aslında fondoten çok iyide benim yüzmde kepeklenmeler oldugu için sorun yaratıyor. nasıl bir fondoten önerirsiniz???

öncelikle fondöteni uygulamadan önce yetirince nemlendirdiğine emin misin
glowy bitişli bi fondöten arıyorsun anladığıma göre piyasada bu özelliğiyle öne çıkan yegane fondöten nars sheer glow
önerebilirim.

renkli nemlendiricide yağsız istersen laura mercier in oil freelerine bakabilirsin, hem parlak bitişli hem de yağsızdır.
kapatıcılığı yeterli gelmez diyorsan arkaşın dediği gibi nars sheer glow iyidir, fiyatı çok dersek lorealin lumi serisine bak,indirimler başlar nasılsa yakında.

edit: makeup forever hd fondötenlere de bakmanı tavsiye ederim, doğal ve parlak bir bitişi var, seveni de çoktur.

Son düzenleme:
X