Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Psikolojim Bozulcak Artık Yeter Yaaa Normal Gögüslü Olmak İstiyorummm!!:((((

helpmeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2013
278
0
Merhaba kızlar daha öncede sayfa açtım ama istediğim cevapları ve sonuçları alamadığm için tekrar açıyorum..!

16 yaşındayım ve hiç abartısız dümdüzüm. Annemin teyzemin hatta anneannemin bile gögüsleri çok küçüktür. Onlar gibi olmak istemiyorum. Normalde her zaman denk gelmese bile sütyen takarm ama geçen gün evdeydim takmamıştım. Gögüs konusu açtım ve acaba kendim takıntı yapıyormuyum diye bi akrabama sordum gerçekten çok küçük dedi. Açtığm sayfalarda hep zamanla büyürler diyolar ama annemin ve teyzelerimin de böyleymiş ve sonra hiç büyümemiş. Benden küçük kızların gögüsleri maşallah çok güzel ama bende gögüs yok:KK43: Aşırı derecede takıntı yaptım artık gögüs denilince gözlerim doluyor:KK43:(
Lütfen bana yardımcı olun..

Yaptıklarımı ve hala yapmaya devam ettiklerimi yazayım:

Her akşam yatmadan önce çörekotu yağı sürüyorum. (bugün 25.gün olcak herhangi değişim yok)
2 gündür karışım çayı içiyorum ( Oğul otu, karahidibayı,çemenotu tohumu ve şerbetçi otu hepsinden 1 tutam alıp kaynatp içiyorm)
Ve 2 gündür de telkinli ses dosyalı müziğe başladım ama o da yoğun bi okul tempom oldğu için başımı ağtırıyor kesinlikle 6 saat dinleyemiyorum ztn.

Canım biraz sabret bunlar sabretmeden olacak şeyler değil.
Halanınkiler nasıl?
Garip bi soru oldu ama hani baba tarafında mı öyle diye sordum
Genlerle alakalıdır belki ne bileyim
:18:

benımkılerde cok kucuk dumduz bende buyusunler ıstıyorum ama sen dha buyume surecını bıtırmemişsinki 16 yasındaasın! bence seninkiler daha büyüyebilir kaç kiilosun boyun kaç ?

öncelikle o içtiklerini acilen bırakmalısın! ergenlik çağında hormonların düzene girmemişken böyle şeyler içmen çok yanlış. unutma ki göğüsleri büyütmek için östrojen salgılanmasına yardımcı olacak şeyler bu çaylar ve vücuda gereğinden fazla alınan östrojen meme kanserine yol açabiliyor! belki bugün bir şey olmaz ama 16 yaşında hormonlarınla bu kadar oynarsan ilerde sorunlar yaşayabilirsin!!! belki de büyüyeceği varken durduracak, bilemezsin. daha çok küçüksün, biraz sabırlı ol. evet bu işler genetik büyük oranda ama mesela ben 19 yaşındayım ve durduk yere büyümeye başladı, çevremdeki insanlar bile "noldu böyle sana?" diye sormaya başladılar. 4-5 yıl daha sabret, baktın olmuyo taktırırsın bi silikon kafan rahat olur. şimdilik yağ ve telkinle devam et, bol bol masaj yap göğsüne, duştan hemen çıkmadan önce 5-10 saniye soğuk su tut vs.

bu kadar dert etme canım sana kendimden şöyle bir örnek vereyim ben ilk ürün kullandığımda 21 yaşındaydım o zamanlar hiç de dert etmiyordum sırf meraktan. sonra bir kutuda etki gördüm ben bile şaşırdım annem yeter bu kadar daha fazla kullanma kanser olucan diye diye başımın etini yedi ben de biraz büyüdü ya hevesimi aldım devam etmedim ama göğüsler yine çok küçüktü. 70a_b arası kullanıyodum. şimdi 28 yaşındayım bedenim hala aynı. ama bir güzel yanı zayıf da olduğum için kimse 28 yaşında olduğuma inanmıyor.
neyse, sonra ben yine takıntı yapmaya başladım gizli gizli bişiler kullanmaya başladım yıllar sonra, denedikçe iyice psikolojim bozuldu ve o kadar para saçtım hiçbir şey o rahat kafayla kullandığım gibi etki etmedi.
şimdi kendimi olduğum gibi kabullendim, eh yaş olmuş 28, etmeli zaten:) yine bişeyler deniyorum ve kafam rahat olduğundan mı bilmiyorum erkenden de birşey yazmayı hiç sevmem ama bir dolgunluk sertlik var. rahat ol, üzme kendini, bunu sana diyen de hala tahta göğüse sahip biri ve 28 yaşında:)

göğüs büyütmek için o kadar uğraştım aklıma hep bi akrabamın söylediği gelir. daha yeni çıkmaya başladığında çok utanıyodum kambur yürüyodum, saklamak için bu kadar uğraşma, büyümez sonra büyütmek için uğraşır durursun dedi. kadın beddua mı eti anlamadım ki:))))

Son düzenleme:
benim de yaşım 27 göğüslerim 75. Ama göğüs önemli bir faktör vücud görünümünde, dert edilmeyecek bir husus degil ki.

burada bir baslikta okumustum... düzenli maden suyu ic günde kücük 1-2 sise ise yariyor fakat lütfen fazla icme fazlasinin zarari olur...denemeni tavsiye ederim :KK66:)

göğüs büyütmek için o kadar uğraştım aklıma hep bi akrabamın söylediği gelir. daha yeni çıkmaya başladığında çok utanıyodum kambur yürüyodum, saklamak için bu kadar uğraşma, büyümez sonra büyütmek için uğraşır durursun dedi. kadın beddua mı eti anlamadım ki:))))
ayni seyi ben de yaptim biraz annemler yuzunden oldu buyuyecek diye korktum utandim sanirim kendim baskiladim gelisimlerini.bi de resmen sikan sutyenler kullaniyodum kan dolasimini da etkiledim sanirim.

Merhaba kızlar daha öncede sayfa açtım ama istediğim cevapları ve sonuçları alamadığm için tekrar açıyorum..!

16 yaşındayım ve hiç abartısız dümdüzüm. Annemin teyzemin hatta anneannemin bile gögüsleri çok küçüktür. Onlar gibi olmak istemiyorum. Normalde her zaman denk gelmese bile sütyen takarm ama geçen gün evdeydim takmamıştım. Gögüs konusu açtım ve acaba kendim takıntı yapıyormuyum diye bi akrabama sordum gerçekten çok küçük dedi. Açtığm sayfalarda hep zamanla büyürler diyolar ama annemin ve teyzelerimin de böyleymiş ve sonra hiç büyümemiş. Benden küçük kızların gögüsleri maşallah çok güzel ama bende gögüs yok:KK43: Aşırı derecede takıntı yaptım artık gögüs denilince gözlerim doluyor:KK43:(

Her akşam yatmadan önce çörekotu yağı sürüyorum. (bugün 25.gün olcak herhangi değişim yok)
2 gündür karışım çayı içiyorum ( Oğul otu, karahidibayı,çemenotu tohumu ve şerbetçi otu hepsinden 1 tutam alıp kaynatp içiyorm)
Ve 2 gündür de telkinli ses dosyalı müziğe başladım ama o da yoğun bi okul tempom oldğu için başımı ağtırıyor kesinlikle 6 saat dinleyemiyorum ztn.
yasin daha cok kucuk hormonlarinla fazla oynama.16dan sonra buyumez diye bisey yok annenler bu konuda bisey yapmadiklari icin buyumemistir.bi kere 18ini gec ondan sonra biseyler denersin.
yazin soguk su ya da buz masaji dene.benim buyudu 3-4 santim sadece soguk suyla dus aldigim icin.bi daha kuculmediler de.

Canım biraz sabret bunlar sabretmeden olacak şeyler değil.
Halanınkiler nasıl?
Garip bi soru oldu ama hani baba tarafında mı öyle diye sordum
Genlerle alakalıdır belki ne bileyim
:18:

3 tane halam var 2sinin bedenleri 90ı geçik diğer halamın benimki gibi çok küçük. Ama benimki anneme benziyor görüntü olarak annemin de küçük ve arası ayrık, üstleri dümdüz.:KK43:(
Çok üzülüyorm yaaa:KK43:

yasin daha cok kucuk hormonlarinla fazla oynama.16dan sonra buyumez diye bisey yok annenler bu konuda bisey yapmadiklari icin buyumemistir.bi kere 18ini gec ondan sonra biseyler denersin.
yazin soguk su ya da buz masaji dene.benim buyudu 3-4 santim sadece soguk suyla dus aldigim icin.bi daha kuculmediler de.

Buz masajını nasıl yapıyorsun canım?

öncelikle o içtiklerini acilen bırakmalısın! ergenlik çağında hormonların düzene girmemişken böyle şeyler içmen çok yanlış. unutma ki göğüsleri büyütmek için östrojen salgılanmasına yardımcı olacak şeyler bu çaylar ve vücuda gereğinden fazla alınan östrojen meme kanserine yol açabiliyor! belki bugün bir şey olmaz ama 16 yaşında hormonlarınla bu kadar oynarsan ilerde sorunlar yaşayabilirsin!!! belki de büyüyeceği varken durduracak, bilemezsin. daha çok küçüksün, biraz sabırlı ol. evet bu işler genetik büyük oranda ama mesela ben 19 yaşındayım ve durduk yere büyümeye başladı, çevremdeki insanlar bile "noldu böyle sana?" diye sormaya başladılar. 4-5 yıl daha sabret, baktın olmuyo taktırırsın bi silikon kafan rahat olur. şimdilik yağ ve telkinle devam et, bol bol masaj yap göğsüne, duştan hemen çıkmadan önce 5-10 saniye soğuk su tut vs.

Ben hergun dediğim gıbı karahidibayı ogul otu serbetcıotu cemenotu tohumunu kayntp içiyorum bunların mı zararı olur canım???

Ben hergun dediğim gıbı karahidibayı ogul otu serbetcıotu cemenotu tohumunu kayntp içiyorum bunların mı zararı olur canım???

canım senin göğüsler bu gidişle küsüp hiç büyümiycekler haberin olsun
bence biraz rahat bırak onları:KK14:

Buz masajını nasıl yapıyorsun canım?
buz masajını forumda arastır bak.bilmedigin bitkilere yüklenip durma dediğim gibi en azından 18ini bekle.ben soğuk suyla duş aldım,benimkiler biraz tesadüfen büyüdü.2 yaz önceydi sanırım,kombim bozuldu o sırada bütün gün çalıştığım için bi ay falan servis çağıramadım,nasılsa yaz diye her gün soğuk suyla duş alıp çıktım,o bi ayda dediğim gibi bikaç santim büyüdüler.bunu yazın deneyebilirsin ya da sadece masaj dene.bitkisel östrojenlere fazla yüklenme,ters tepebilir.

buz masajını forumda arastır bak.bilmedigin bitkilere yüklenip durma dediğim gibi en azından 18ini bekle.ben soğuk suyla duş aldım,benimkiler biraz tesadüfen büyüdü.2 yaz önceydi sanırım,kombim bozuldu o sırada bütün gün çalıştığım için bi ay falan servis çağıramadım,nasılsa yaz diye her gün soğuk suyla duş alıp çıktım,o bi ayda dediğim gibi bikaç santim büyüdüler.bunu yazın deneyebilirsin ya da sadece masaj dene.bitkisel östrojenlere fazla yüklenme,ters tepebilir.

soğuk su ve masaj çok öneriliyor. peki kaç beden büyüyor? mesela 75 den 85 e almam icin kac ay yapmam lazım? bir de kesin sonuc alır mıyım?

mesela ne kadar uzun ?

en az 3ay bence sonuçta 75ten 85e yani 3kuptan bahsediyoruz 3aydan önce o kadar büyümesi mümkün mü bilmiyorum ki ben 3aydan sonra o kadar büyüceğini bilsem herşeyi yaparım 3ayada razıyım yani ama büyüyecek mi bilmiyoruz :KK43:

niya takinti yapiyorsun ALLAHA sukur ele saglamsan dua ele hiss edirem sen belede gesengsen balaca qiz

X