psikolojik ve gerçek hamşlelik belirtileri...

sultan__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
1.480
500
10 ay boyunca hamile kalmak için uğraştım. işte her ay yaşadığım psikolojik hamilelik belirtileri;

kasıkta ağrı, kasıkta batma, midede bulantı hissi, karın işliği, sızlayan göğüsler, sık idrara çıkma, ateş basması, üşüme, uyku hali, bel ağrısı... vs. uzayıp giden bir listeye dönüşebilir yazsam.

11. ayda hamile kaldım. gerçek hamilelik belirtilerim (bat'a kadar sadece bacaklarda uyuşma ve bacak huzursuzluğundan uyuyamama.. beklenen adet günü adet sancısı tarzında sancı, adet gününden 2-3 gün sonra 5 dakikaya bir idrara çıkma, bol miktarda üşüme, 6. haftanın sonuna doğru mide bulantısı, 7. ve 8. hafta arasında göğüs şişmesi ve acıması. yani aslında hamileliğin tek belirtisi adet gecikmesidir. diğerleri tamamrn beynimizin bize oynadığı bir oyun.

canım gerçekten biz yaratıyoruz ben burada ne okusam 2 3 güne bende oluşmaya başlıyor. sadece bulantı yok heralde onun dışında hepsi var belirti aramak saçma heralde demek ki erken belirti diye birşey yok herkes 4. hafta sonrası belirtiler başlar diyor demekki biz kendimize hep oyun oynuyoruzzzzzzzzzz:)))

ben senin yerinde olsaydım hiç kafaya takmazdım. eğer sorun yoksa 1 yılınız dolmadan hamile kalırsın. dedim ya 11.ayda hamile kaldım ben. ama strese girersen olacağı varsada gecikir. daha yeni evlisin sorun yapma kendine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…