Psikolojik bozukluklar :(

teachermistero

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2018
60
9
32
İnsanlarla iletişim kuramıyorum soğuk duruyorum hep nasıl acıcam bu huyumu ? bide öğretmen olacam ben aşmam gerek bunu pasif kndime güvensiz duruyorum ‍♀️ nişanlım cok sosyal bi insan onun yanına kendimi yakıştıramıyorum bi türlü bu konuda cok sorun yasıyoruz . bu yüzden yani eksiklerimi söyle diyorım söylüyo .. mesela İşte yürümen meselaa tedirgin hallerin heycanlı hallerin elin dolaşması gibi ve de “Güzellik benim için faso fiso kendine güven kendini iyi anlat beni iyi temsil et bide cool ol ha bide müsbet zarif bi hanfendi ol” dedi dışardan gözüeken eksikliklerim bunlar mış mesaj yazarken coook iyiyim düşünmeden yazabiliyorum ama konuşurken öyle değil..

bişey mutlu da mutsuz da etmiyor herseue karsı hissizleştim çok boş geliyo hersey hiç bişeye hevesim yok .. nasıl yenmem lazım bunları..

Ayrıca okuduğum izlediğim hiç bişey beni etkilemiyor niye böyleyim ben ya keske dolap olsaydım hiç bişeyden zevk almıyorum rutin olarak bişeyi yapamıyoru hemen sıkılıyorum.. mesela bacağımda bi yaraa cıkmıştı omum gecmesi için sürmem gereken bir krem vardı onu bile dzenli bi şekilde sürmüyorum..
Kendimi şizofreni ilan edicrm yakında..

Nişanlınızın dört dörtlük mü? Siz neden eksiklerinizi saymasına izin veriyorsunuz. Herkes sıcakkanlı konuşkan olacak diye bi kaide mi var? Sizi seviyorsa öyle kabul etsin. Ama siz bu durumunuzdan rahatsızsanız kendinizi o konularda geliştirirsiniz , bir uzman görüşü alır ona göre sorunu çözersiniz. Ki bence çözülmeyecek bişey değil.

Nişanlınızın dört dörtlük mü? Siz neden eksiklerinizi saymasına izin veriyorsunuz. Herkes sıcakkanlı konuşkan olacak diye bi kaide mi var? Sizi seviyorsa öyle kabul etsin. Ama siz bu durumunuzdan rahatsızsanız kendinizi o konularda geliştirirsiniz , bir uzman görüşü alır ona göre sorunu çözersiniz. Ki bence çözülmeyecek bişey değil.
Yani sanırım ben de sorun ediyorum bunu cünkü ben böyle olmak istemiyorum.. :KK43:

nişanlınızın tavrı hoş değil. onun soylemleri de kendinize olan güveninizi yitiriyor. yapıcı değiil eleştirel bir dil kullanıyor. siizn de elbet olumlu yönleriniz var bunu ön plan çıkarmak gerekli. yaşınız kac bu arada. hangi ildesiniz yardımcı olmak isterim. bulunduğunuz ilde bireysel terapi ile kısa zamanda çözeblirsiniz bu durumu.

X