Gebeliğe Hazırlık Prp (yumurta gençleştirme) yaptıranlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar bende prp yaptıracağım sizin suan da durumlar nedir varmi gelişme ben acıbadem maslak da yaptıracagm ilaçlarla beraber 10 bin civarıtutuyr
Merhabalar ben henüz bi faydasını göremedim yaptıralı iki ay oldu adet gecikmesi yaşadım bu ay kontrole gidemiyorum adet görmediğim için zaten düzensiz di prp den sonrada düzensizlik devam etti

Merhaba nasil suanda durumlwt bende yaptiracgm mayis ayinda vitamin verdiler yarin onlara baslayagm
ben yaptıralı henüz 9 gün oldu canım
Sizin fiyat neden 10 bin lira tutuyor
Öncesinde kullanmanız için iğne verildimi
Ben 2 gün üst üste leucostim iğnesi yapmıştım mesela

ben yaptıralı henüz 9 gün oldu canım
Sizin fiyat neden 10 bin lira tutuyor
Öncesinde kullanmanız için iğne verildimi
Ben 2 gün üst üste leucostim iğnesi yapmıştım mesela
Sizijmn nenkadar tuttu nerde yaptırdınız ben acıbadem maslak ile görüştüm

Sizijmn nenkadar tuttu nerde yaptırdınız ben acıbadem maslak ile görüştüm
Ben 3100 tl ödedim
O iki iğne de toplamda 300 tl tuttu
Prp den önce 2 gün o iğneleri yaptım göbekten
Sizin nasıl olacak bilgi verildimi

Ben 3100 tl ödedim
O iki iğne de toplamda 300 tl tuttu
Prp den önce 2 gün o iğneleri yaptım göbekten
Sizin nasıl olacak bilgi verildimi
Nerde yaptırdınız cok uygunmus bende görüşeyim eskisehirdeym ben umarum uzak yer değildir bana igne verilmedi bahsedilmedi de henuz vitaminlere basladim bugun işte 20 si gibi gidecegm insallah nasipse

Merhabalar nasipse bende prp yaptıracgm sizlerde gelismeler var kinson durumnedir bana vitaminler yazildi sizler de kullandinizmi benim
Vitaminle4
Omepa Q10
Gonamax
Biesteron
Evet prp öncesi bu vitaminleri veriyorlar banada verdiler ..omepa q10 bende kaşıntı yaptı birkaç gün kestim şimdi günde 1 tane ile devam ediyorum .kasıntı gecti sabah akşam vermişlerdi.
Ben henüz prp mi yaptırmadım...covid 19 un artması, iş yoğunluğu ve birazda benden kaynaklı yaptırmadım daha .
Burda henüz ise yaradı diyen olmadı...Ama birkaç tup bebek merkezi faydasi oldugunu soyluyor.

Nerde yaptırdınız cok uygunmus bende görüşeyim eskisehirdeym ben umarum uzak yer değildir bana igne verilmedi bahsedilmedi de henuz vitaminlere basladim bugun işte 20 si gibi gidecegm insallah nasipse
Ankara başkent hastanesinde yaptırdım canım
Hulusi zeyneloğlu doktorum

Bazilari ise yaramaz diyor...insallah faydası olur ama sizin aldığınız fiyat çok yüksek 10 milyar ilk kez duyuyorum. Bahcecilerde 5 milyara yapıyorlar ben acibadem den 7 milyar fiyat aldım...sizin başka ek tedaviniz mi olacak ?

Evet bende henuz fayda gordum diyen duymafim ama belki de buraya zaten çözüm arayanlar geloyr ya ondan denk gelmiyr diye düşündüm

Yol ek tedabi degilde evet 7020.prp 915 muayene ilaçlar 1300 10 bine yakın tutuyor o yuzden dedm bende acaba herkes ayni yontemi yapıyorsa illa acıbadem olmasami diye düşündüm

Aynen vitamin ilaç muane ücreti ile beraber okadar buluyor.bahceciler de tup bebekte en iyi 3 un arasında ordada yaptırılabilir ama nerde devam edilecekse orda yaptirmak takip acisindan daha iyi

Aynen vitamin ilaç muane ücreti ile beraber okadar buluyor.bahceciler de tup bebekte en iyi 3 un arasında ordada yaptırılabilir ama nerde devam edilecekse orda yaptirmak takip acisindan daha iyi
Ama baska yerden de gorus alin derim prp sart olmayabilir bahçeci prp önerisi yapmıyor diye biliyorum

Merhaba arkadaşlar tüp bebek öncesi prp yaptıran varmı aranızda ve nasıl sonuçlar aldınız burda tecrübelerimizi paylaşalım
Merhaba
Prp yaptırdıysanız faydasını gördünüz mü ?

Merhaba
Prp yaptırdıysanız faydasını gördünüz mü ?
Evet yaptırdım ama henüz muayene olmadım ve yumurta toplama işlemine geçmedik rahim filmi istedi doktorum çekildim şimdi adetle birlikte başlıyıcaz tedaviye prp nin etkisi olup olmadığını sanırım ozaman anlıyıcaz

Çok teşekkür ederim. İnşallah olumlu olur tedaviniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…