Gebeliğe Hazırlık Prp (yumurta gençleştirme) yaptıranlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben yeni yaptırdım aslında umudum var ama bilemiyorum tabi zamanlamı gösteriyor etki olursa

2. Adette gel bakalım demişti doktor şimdi onu bekliyorum inşallah faydası olmuştur

Yaşım 42 ama daha önce kullandığım macun bile daha etkili olmuştu yumurta konusunda
Benimde kullandığım bir macun var normalde ilaçsız adet göremeyen ben bu sayede en azından onu görüyorum ama tedavide kaç yumurta oluşacak bilmiyorum

Önce benden kan aldılar onu işlemden geçirdiler sonra zaten anestezi yapıldı kendime geldiğimde işlem bitmişti hiç bişey hissetmedim
Çok teşekkürler...
Anestezi altında yapılıyor zaten işlem esnasında değil ama yaptırdım gün biraz adet ağrısı gibi ağrı hissettim
Iyi zorlugu yok o zaman cok teşekkür ederim .. inşallah faydasını görürsünüz ...illaki bir faydası olur diye düşünüyorum ben ...

Çok teşekkürler...

Iyi zorlugu yok o zaman cok teşekkür ederim .. inşallah faydasını görürsünüz ...illaki bir faydası olur diye düşünüyorum ben ...
İnşallah bende olumsuz çok yorum okudum ama çok büyük beklentim olmasada mutlaka bi faydası olur diye düşünüyorum siz yaptıracakmısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…