Menopoz Prp yontemiyle yumurtlama

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Ben yukarida yazdigim gibi prp tedavisi yaptirdim.ilk basta bende tereddütlüydüm cünkü prp hakkinda fazla bilgim yoktu ve kimse dogru düzgün ne oldugunu bilmiyordu.
Dr.bülent tiras bana prp tavsiye etti ve daha sinra tüp bebek yapariz dedi.
Fakat prp den sonra kendim hamile kaldim.
Sok olduk.
Prp tavsiye ederim size inanin cok büyük bir etkisi var ve cok basit bir islem..sizden 2 tüp kan aliyolar ve laborotarda islem yapiliyo daha sonra sizin yumurtaliklariniza enjekte ediliyo.10dakikalik bir islem..hic korkmayin

Cok sagolun vala bn prp hakkinda hcbisey bilmiyorum doktor bi anda prp diyince hcbi fikrim olmayan sey hakkinda yorum yapamadım yaptirimde diyemedim sadece siz nasil uygun gorurseniz hocam dedi . Doktorum sadece sey dedi .prp kesin sonuc degil tabiki prp yapip tutanda oldu tutmayanda oldu dedi ama tutan daha.cok oldu dedi. Acikcasi tereddutte kaldim. Kan alcaklar bnde sonra asilama gibi kateterle.enjektemi.etcekler ...transfere 3 gun kala yapcaz bunu dedi .peki ucreti ne kadar di canim

Peki sizde ki sorun neydi canim neyden olmuyordu daha önce tup bebek denediniz mi hic .bn 4 kez denedim olmadi en son doktorum bunu uygum gordu

Birde sey dicem bnm ki tutmadigindan oturu olcak aynisimi oluyor yani
Bende 2 kere düsük ve bir kere basarisiz tüp bebekten sonra prp denedim.
Benim sorunum yumurta reservim cok azdi.0.2 ve fsh degerim cok yüksekti.
Dr bülent tirasa gittim kendisi bana ilk önce prp uygulayacagiz ve 2 ay sonra tüp bebek denicez dedi.
Fakat ben prp den sonra kendim hamile kaldim ve su an 7 haftalik hamileyim.
Yurt disinda olmama rahmen sagolsunlar tr deki doktor halen ilgileniyor onlarin dedigini dvm ediyorum.düsük olmamasi icin bir iki igne tavsiye etti onlari kullaniyorum.su an cok sükür hersey yolunda.
Prp tedavisi 5000 ytl ödedim.muayene ve daha sonra kullandigim vitaminler tabiki extra ödedim.
Ilk basta bende tereddüt icindeydim fakat iyikide yaptirmisim..cok sükür rabbime.
Ümidinizi kaybetmeyin.ve dr.bülent tiras gercekten cok iyi bir doktor.kesinlikle tavsiye ederim size.

Bu arada prp sizden 2 tüp kan aliyolar ve sizin kaninizi sizi bayiltip yumurtaliklariniza enjekte ediyolar.15 dakikalik bir islem.hic agri sizi yok.daha sonra eve gidebiliyorsunuz

Benim ki rahim icine olcakmis yumurta degil :) doktor bayilmican dedi ama ne bilim ayni asilama da gbi dedi

Ooo 5 bin varmi ya bnde saniyorum ki bin ile binbesyuz arasi saniyorum .. bana sey dedi doktorum transfere 3 gun kala yapcaz dedi . Sende ki sorun neydi bmde çikolata kisti var

Anladım canim . Bnmde kist var ama bejimki rahim icone olcakmis yumurtalara degil embriyonun tutunmasi icin cnki benim geride kalan 6 tane emruyom var 4 kere deneyip olmayinca prp demisti doktorum
Hakkinda hayirlisi olur insallah.sen nerde yaptiricaksin prp tedavisini ?

Merhaba oncelikle tebrik ederim. Allah saglikla kucaginiza almanizi nasip etsin. Bana da 3 Mayis da Acibadem Maslak da Dr. Yigit bey prp yapti. Bulent Tiras onermisti. Benim 5 negatif tup bebek gecmisim var. Hic embriyom olusmadi. Yumurta sayim hersey cok yolunda gidiyor taki yumurta toplanana kadar. Size prp den ne kadar sonra hamile kaldiginizi sormak istiyorum. Prp uygulamasi benim yumurtlama gunume denk gelmisti. Bu nedenle pek umudjm yok. Bir de prp sonrasi regl oldunuz mu? Benim biraz gecikti ve evde test yaptim negatifti.
Cok tesekkurler simdiden.

Aaa benimde tam tersi yumurtam guzel cikiyor fakat ebriyom gelismiyo bnde 4 negatif tup bebek denemem var 3 ay sonra prp yapilcak rahim icine ama yumurtaya degil . Fiyatini sordum 600 tl dediler .bnde simdi araştırıyorum. Doktorum bana yuzde yuz tutacak diye kaide yok dedi prp yapip tutanlarda var tutmaynlara var dedi.siz yaptırdınız mi

Pardon yanliş yazmisim ayni gecmisimiz var bbmde yumurtam guzel gidio embriyo olusmuyir iste hep sikinti oluyor .doktor bana prp dedi birde bitkisel ilac verdi bakalim etkili olcakmi

Pardon yanliş yazmisim ayni gecmisimiz var bbmde yumurtam guzel gidio embriyo olusmuyir iste hep sikinti oluyor .doktor bana prp dedi birde bitkisel ilac verdi bakalim etkili olcakmi
Benim de yumurta sayım iyi ama embriyo oluşmuyor prp yapıldı takviye alıyorum siz neler yapıyorsunuz acaba

Prp sonrası ve öncesi başlamıştı doktorum. Biesteron 3*1, omepa q10 2*1, gonomax günde bir kere. Ben daha önceki tedavilerimde de koenzim q10 faydasını görmüştüm. Hiç olgun yumurtam çıkmamışken ilaç sonrası döllenme iskontolu da olsa yumurtam çıkmıştı. Ben prp sonrası regl oldum ve 2. Ti bekliyoruz tedavi için. Hepimiz için hayırlısı olsun

Benim de yumurta sayım iyi ama embriyo oluşmuyor prp yapıldı takviye alıyorum siz neler yapıyorsunuz acaba
Aaa yapildimi neler yapildi anlatabilirmisiniz rahim icinemi yapildi ne kadara yaptırdınız. Bn 2 ay sinra tekrar transfer olcam beklemedyim suanda .sizin suanda sonucinuz belli degil dimi

Bnde takviye aliyorum aliyorum suanda progestan ve dim plus diye bir bitkisel ilac iciyorum . 2 ay sonra da transferim gerceklescek o ara biraz zayiflamam gerek 62 kiloyum 57 kadar dusmem lazkm doktorum oyle dedi ne kadar zayiflarsan sansin okadar artiyor dedi .ins bu prp sayesinde hamile kaliriz .sonuclari yazin arkdaslar:) rahim icinemi oldu sizinki kaca yaptrdiniz

Aaa yapildimi neler yapildi anlatabilirmisiniz rahim icinemi yapildi ne kadara yaptırdınız. Bn 2 ay sinra tekrar transfer olcam beklemedyim suanda .sizin suanda sonucinuz belli degil dimi
Benim yumurtalıklara yapıldı kolay bir işlem zaten iki ay bekleyip tüp bebek yapılacak

Benim yumurtalıklara yapıldı. 2. Regl de tüp bebek başlanacak. Şuna ilk reglimi gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…