Protezli meme dikleştirme ameliyatı sonrası

niluzunlar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2023
11
1
36
Merhaba arkadaslar.
3 ay once protezli meme diklestirme ameliyati oldum. Basta memelerim dolgun ve yukaridaydi. 3 ay sonunda sag memenin ust kismi dolgun, sol mememin ust kismi bosaldi. Ayrica asagi indi memelerim. Doktoruma soyledigimde normali bu sekilde dedi. Ust kismi bos olan memeye masaj yapin, belki etkisi olur dedi. Bu bana hic mantikli gelmedi. Ameliyat olanlar tecrubelerini paylasabilir mi lutfen? Su an hic memnun degilim, psikolojim bozuldu ve surekli ayna onunde acaba ne kadar daha inecekler diye dusunuyorum. Doktoruma benim icin dekolte bolgesi dolgunlugu cok onemliydi dedigimde balenli sutyenle dekolte verebilirsiniz dedi. E sutyenle dekolte vermek istersem niye ameliyat oldum? Var mi bu konuda onerebileceginiz yontemler?

Doktorunuzla görüşüp ücretsiz revizyon talep edin yapamıyorsa bu işi bıraksın ya da adam gibi söylesin öyle bir görüntüye ulaşmak için yağ enjeksiyonu şart diye

Aynı sorum bende de var 4ay oldu hem buyuk oldu hemde kendını saldıkca asagıya ındı dekolte bolgem bos oldugu ıcın yaptırmıstım ztm gogsum vardı tekrar olmayı dusunuyorum her gecen daha cok yumusuo ve ınıo asagıya

Ya ben sunu anlamiyorum, doktorlar surekli dogal durus bu diyo da, ben dogal durus istiyosam ne diye bu kadar aciya dayandim ve neden o kadar msarafa girdim?bence bekletmeden revizyon isteyin siz de. Gecmis olsun.

Çok geçmiş olsun bende meme diklestirme olucam ama doktorunuzu merak ettim ismini rica etsem malum aynı doktora denk gelmek.istemem

Çok geçmiş olsun bende meme diklestirme olucam ama doktorunuzu merak ettim ismini rica etsem malum aynı doktora denk gelmek.istemem
ankarada misiniz? Aslinda ben bu surecte cok doktor gezdim ve iyiki kendi doktoruma gitmisim dedim. 30 dakika da silikonu yukari alip istedigim hale getirdi. Bizim fikir ayriligimiz dogal ve dogal gozukmeyen meme ile ilgiliydi. En son madem siz bunu tercih ediyosunuz yapalim dedi doktorum.

Anladim bende doğal gözüksün istemiyorum dekolte kismi dolu olmalı sudyensiz kiyafet giymek için benim.goguslerim 75d ama çok sarktı diklestirip kucuk Bi silikon koysa dekolte bolgem bos kalmamış olur sizin doktorunuzun ismi nedir

Ben ferruh bingül e ameliyat oldum. Çok güler yüzlü, istediğiniz her an ulaşabiliyosunuz. Ameliyat öncesi doktorunuzla detaylı konuşun, mümkünse giysilerinizin içine deneyin silikonları. Araştırın sizin boy kilo ve göğüs kafesinize göre minimun maksimum silikon sizeini bulun.
Ferruh hoca bence ankaradaki en iyi en başarılı cerrahlardan biri. Umarim sizin ameliyat da güzel geçer.

Fiyat yazabilir misiniz

Hayir, dolgunlugunu begenmedigim memenin protezini yukari aldi
Hayir, dolgunlugunu begenmedigim memenin protezini yukari aldi
Merhabalar geçmiş olsun sorunsuz hallatmenize sevindim benim doktorumda protezin biri yukarıda kalmış olabilir dedi size nasıl bir ameliyat yaptı acaba doktorunuz küçük bir işlemmi uoksa protezi yenidenmi yerleştirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…