Protein kaçağı idrarda

mavimsiiii1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2023
97
8
34
Kızlar size bir şey sormak istiyorum
Benim safra kesem de taş var
Ve Allah nasip ederse 12 aralıkta ameliyat olacağım iltihap geçirdikten sonra saframdan dolayı .
Sürekli ağrılarım oluyor ister istemez .
Ve bunun içinde sürekli kan tahlili felan alınıyor
Yine bügün midemden rahatsızlarınca doktorum kan ve idrar istedi .
Ve idrarım da protein + yazıyordu.
Şuan regl ve sürekli saframdan dolayı iğneler vuruluyorum mide koruyucu haplar içiyorum.
Sizce test yanıltıcı olabilir mi reglden dolayı ?
dahiliye randevu aldım 21 Ekim için ama içim içimi yedi kan tahlillerimin hepsi temiz .
Bilgisi olanlar varsa yazabilir mi rica etsem .

Kuzum hiç bilgim yok yukarıda kalsın diye yazıyorum, çok geçmiş olsun ameliyatın başarılı geçer inşallah acil şifalar

Safra kesenizde taş olduğu için çıkabilir protein. Hamilelik dönemimde yaşadım dediğinizi. Doktorlar belli bir miktara kadar önemsemiyorlar değeriniz olması gerekenin 5-6 katı ise illa takip edecekler korkmayın bazen testleri de yanıltıcı olabiliyor demiştir doktorum .

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için
Eski kan sonuçlarıma bakınca şunu farkettim.
9 ekimde idrar tahlili verdiğimde protein ( negatif çıkmış )

15 ekimde regl oldugumda idrar testi verdiğimde ( pozitif çıkmış )

Onun haricinde 1 ay önceki mr baktığımda hiç bir sorun gözükmüyor böbreklerimde açıklamalarda da ne sanırım regl olduğum için böyle oldu ( safra kesemde taş olduğu için ultrosona da girmiştim ) orada da bir sorun çıkmamıştı

Çok geçmiş olsun yine de doktorunuz bakar ama dediğim gibi çok ciddi bir durum olmayabilir belki reglden dolayıdır doktorunuz net söyler endişelenmeyin

Çok geçmiş olsun yine de doktorunuz bakar ama dediğim gibi çok ciddi bir durum olmayabilir belki reglden dolayıdır doktorunuz net söyler endişelenmeyin
Doktorda stajyerdi fazla bir bilgisi yoktu açıkçası normalde bekledigimiz bir durum değildir dedi ama bilmiyorum.
Pazartesi gününe randevu aldım.
Bakalım doktor ne dicek bu durumla alakalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…