Gelinlik Modelleri Pronovias 2015

Fotoğraflarını paylaştığınız etkinlik yanlış bilmiyorsam Pronovias'ın toptancılarına yönelik her sene bir mekanda düzenledikleri, toptancıların hangi modellerden alacaklarına karar verdiği Pronovias Showroom. Türkiye'ye hangi modellerin geleceğine de işte ülkemizdeki mağazalar burada -sanırım ne kadar tutulacağını öngörerek- karar veriyorlar. Bazen bloggerlar da davet ediliyor :S

Çok zarif şık modeller
Prenses etek modeli kalkiyor sanırım gelinliklerde

Çok zarif şık modeller
Prenses etek modeli kalkiyor sanırım gelinliklerde

:) Bizim piyasada kalkacağını sanmıyorum, bizdeki yaygınlık bu markalarda olup olmamasına bağlı değil. Pronovias'ta geçen seneki koleksiyonlarda da prenses kesim baskın değildi ama bizim kızlar başka hiçbir şey giyinmiyorlar malesef...

Ah pronovias sen neler yapıyorsun böyle Hepsi bir harika ama özellikle bu resimdeki yakaya bayıldım tam istediğim yaka modeli danteli de çok güzel İstanbul'da bu modeli oluşturan kaliteli bir moda evi bulabilirmiyim diye düşünmüyor değilim :97:

Son düzenleme:
Ben 2015 modellerini sıradan buldum, çünkü çoğu model daha önce çalışılmış modller. Gerek eski yıllarda Manuel Mota gerekse diğer tasarımcılar çok kullandı bu modelleri
Ben 2014 ateiler koleksiyonundaki gibi ağzımı açık bırakacak model göremedim ve Manuel Mota'nın yerinni doldurulamadığını farkettim
Özgün kalan tek tasarımcı Wera Wang heralde (yani hem özgün hem de şık)
Moda evi olarak da Wanda Borges
Şu modellerden daha orjinal ve zariflerini çıkarmadıkları sürece pronovias 2013 2014 altın yılları diye anılır bence

Fiyatlar hakkında bilgi verebilicek biri yokmu kızlar ya. Çok mu pahalıdırlar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Fiyatlar hakkında bilgi verebilicek biri yokmu kızlar ya. Çok mu pahalıdırlar.

Euronun son halinden dolayi son durum nedir bilmiyorum ancak normalde 3 kusürlerden başlayıp en tutulan modelleri 6000 civarında oluyor. Elie saablar ve bazı atelier modelleri 15 - 25 bin TL'yi görüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…