Proluton depot iğne kullanan var mı

bayanacizane

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
570
87
Kızlar 12 haftalık gebeyim rahimde kanama alanı görüldü doktor proluton iğne verdi gün aşırı kullan dedi siz ne sıklıkla kullandınız

Gecmis olsun inşallah en kısa zamanda gecer. Ben 5+3teyken kanama alanları var diye hem gunde 2 progestan fitil hem de 3 gunde 1 proluton igne verdi doktor igneyi 3 kere vurdurmustum 1 hafta sonra başka bir doktora kalp atisi için gittiğimde kanama alanı olmadığını fitili de igneyi de birakmami soyledi. İlk doktor 3 kutu progestan 5 kutu proluton vermişti uzun bir süreç olur diye düşünürken 1 haftada bırakmış oldum. Siz de insallah en kısa zamanda bu igneye ihtiyac duymazsınız.

Gecmis olsun inşallah en kısa zamanda gecer. Ben 5+3teyken kanama alanları var diye hem gunde 2 progestan fitil hem de 3 gunde 1 proluton igne verdi doktor igneyi 3 kere vurdurmustum 1 hafta sonra başka bir doktora kalp atisi için gittiğimde kanama alanı olmadığını fitili de igneyi de birakmami soyledi. İlk doktor 3 kutu progestan 5 kutu proluton vermişti uzun bir süreç olur diye düşünürken 1 haftada bırakmış oldum. Siz de insallah en kısa zamanda bu igneye ihtiyac duymazsınız.
Benim başlarda sizin gibi vardı. bir ay yattım öyle geçti şimdi yine başladı pıhtı geliyor arada korkmaya başladım inşallah geçer ya teşekkür ederim

O iğne her gün kullanılmıyor diye biliyorum tek ampül olarak satılıyor onu mu kullanıyorsunuz
Yok kutunun içinde 5 adet var her gün vuruluyorum hatta düne kadar progestan fitil de kullanıyordum sabah öğle akşam progestanin dibine vurdum diyebilirim 😁

kizlar normalde hesplamaya gore 6+3 ama dr gore 5+4 hamilýim tup bebek gecen cuma kanamam oldu proluton banada verdiler 3 gun kesildi kanama kese saglam ama bosmu goremediler 10 gun sonra gel dediler cok karin agrim daha dogrusu kasik agrim oluyor bu normalmi icinizde bu kadar kasik agrisi olan varmi butun ilaclarimi kullaniyorum duzenli olarak

X