Prolutex iğnemi geç vurdum

sseydass

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2024
51
25
24
Merhaba ben tüp bebek tedavisi görüyorum. Pazartesi günü transferim oldu bugün 15.00 da 25 mg prolutex iğnem vardı iş yoğunluğundan aklımdan çıktı 3 saat geç yaptım doktorum problem olmaz dedi ama korktum başına böyle bi olay gelen oldu mu

3 saatten bir şey olmaz canım merak etme. 1 gün unutup komple atlarsan eğer belki etki olur o bile düşük ihtimal hele 1 kereden bir şey olmaz

İçini ferah tut hiç endişe etme bir şey olmaz boşa strese sokma kendini zaten en iyisini doktorun bilir ki o da zaten bir şey olmaz demiş ☺️
O kadar stresli zamanlar ki dinlenemedim bile çok transferden sonra o yüzden de korkuyorum inşallah 13 eylülde test günüm onu zor bekliyorum

Merhaba ben tüp bebek tedavisi görüyorum. Pazartesi günü transferim oldu bugün 15.00 da 25 mg prolutex iğnem vardı iş yoğunluğundan aklımdan çıktı 3 saat geç yaptım doktorum problem olmaz dedi ama korktum başına böyle bi olay gelen oldu mu
saatler önemli değil o kadar. o gün yapmış olmak önemli.

hiçbir şey olmaz korkmayın. Ben unutup 6 saat sonra yaptım bir sorun olmadığını söyledi doktorum ki olmadı da.

X