Prolaktinim cok düstü

kumsalll123

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
81
29
30
Merhabalar bir ay once doktora gitmistim. Prolaktin degerime bakildi adetin ucuncu gunu 41,48 cikti. Bir aydir dostinex kullaniyordum. Dün tekrar baktirdim adetimin ücüncü günü 0.8e düsmüs olmasi gerekenin cok altinda degil mi? Bi sorun yaratir mi lütfen cevap verin internette prolaktinin fazla dusuk olmasinin yumurta fonksiyonunu bozdugu yaziyor :KK43:

Benimde 46 idi bu ay 1,61 e düşmüş doktor artık bi sıkıntı kalmadı dedi normal yani sıkıntı etme inşallah ikimiz de hamile kalırız☺️

Canım prolaktin süt hormonu biliyorsundur
Düşükse eşin biraz oynasa masaj yapsa yükselir buna yalancı prolaktin yükselmesi deniliyor ama zaten biraz yüksekse sana yeter

Merhabalar bir ay once doktora gitmistim. Prolaktin degerime bakildi adetin ucuncu gunu 41,48 cikti. Bir aydir dostinex kullaniyordum. Dün tekrar baktirdim adetimin ücüncü günü 0.8e düsmüs olmasi gerekenin cok altinda degil mi? Bi sorun yaratir mi lütfen cevap verin internette prolaktinin fazla dusuk olmasinin yumurta fonksiyonunu bozdugu yaziyor :KK43:
Doktorunuz bununla ilgili bir şey söyledi mi?

Benim prolaktin 340 çıktı. Dehşet baş ve göğüs ağrısı ve mide bulantısı çektim. Dostinex verdi doktor. 2 haftadır ilacın yan etkileri beni perişan etti. Doktor ilacı bırakmamı söyledi. Başka bir ilaç verecekmiş. Hadi bakalım hayırlısı. İnşallah benimki de düşer ( amin )

Bende tedirgin olup sordum cok dusmesi sorun olurmu diye doktoruma. Hayir dedi yuksekligi riskli dusuklugunde sorun olmaz cikar zaten o yine dedi
İnşallah canım, prolaktinim düşdükten sonra ilacı bıraktım fakat göğüslerimde yine aynı acı var acaba yine yükseldi mi diye düşünüyorum🤔

X