prolaktin değerimi düşürdük çokkkk şükürrrr

fasta

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
260
15
--------------------------------------------------------------------------------

canlarım bugün prolaktin değerimi ölçtürdüm 6.8'e düşmüş çok sevindim tekrar çıkmaz inşallah 3 tane hapla değerim 75'ten düştü ilaç ii geldi sanırım dr sormayı unuttum devam etsemmi ilaca gebelik olmuşmudur adetime 10 gün var kan talili yaptırsam çıkarmı salı ilacı içmem gerekiyor tekarr haftada 1 gün tam içiyorum sizce ne yapmalıyım canlarım çok mutlu oldum çok şükür düşürdük geriside gelir inşallah meleğime kavuşturur rabbim inşallah

maşallah canım ya..benim değerimde 80 çıktı doktor haftada bir içmem için bir ilaç yazdı..sen ne kullandın..darısı başıma inşallah...yerimseniben

canım ben dostinex kullandım öyle çok yan etkiside yok hani 3 tane içtim şimdilik bu saı tekrar içmem laızm ama eğer gebelik varsa bişey olurmu diye korkuyorum kasıklarımda arra ara batma var sanki kasıklarıda gaz varmışta sıkışmış gibi bilemiyorumk ne yapsam inşallah seninde değerin düşer ve yükselmezde bidaha korkma ben burda yazlan bazı şeyleri okuyunca çok korktum ama sen korkma herşey Allahtan ben inanıyorm meleklerimizi gönderecek İnşallah

amin fastacım..bu ay doktor banada aynı ilacı yazdı canım..haftada bir tane kullan dedi..onun yanı sıra klomen kullanıyorum yumoşlar için...sendeki problem neydi...?sadece prolaktinin mi yüksekti..inşallah meleklerimiz gelir..sana özeldede mesaj yazdım tatlım..olumunekankayizsmile

bu ilacın içinden 8 tane çıkıyor minik bir hap değilmi fastacım...

evet canım 8 tane bendeki tek sorun şimdilik prolaktinmişl dedi dr bakalım bu ay sanki bişyler değişik ama umutlanmakta istemiyorum bakalım artık rabbim hepimise şifa verir inşallah içindede bana

mrb acnım benimdeprolaktinim yüksekti çok değil ama ben dostinexi yarım içiyordum hafta da bi klomende kullanıyordum takipte yapılıyordu 3. ayda hamile kladım 3. ay yumurtam çatladı 2.3 gün sonra güslerim szıladı bende gene yükseldi herhalde diye dostinex içtim meğerse hamileymişim çok şükür şuan 21 haftalık hamileyim çok kolay olmayan bi hamilelik geçiriyorum ama şimdilik normal herşey işallah rabbim kucağımıda almayı nasip eder saplıklı sıhhatli sizlerede işallah en kısa zamnda nasip eder mevlam yani zararı olmaz daha doğmadı benimki ama şimdilik herşey normaL

canım Allah tamamına erdirsin bende daha yeni başladım içmeye 3.hapta değerin düştüğünü öğrendik bakalım geriside gelir inşallah bizler için dua et :Saruboceq:

bide bişey sorcam canım kasıklarında herhangibir değişiklik fark etmişmşiydin?

kızlar benimde prolaktinim hep yüksekti
hiçbir ilaçla düşmüyordu bende dostinex kullandım
içinde 2 tane olan haptan ikiye bölüp pazartesi perşembeleri kullandım
sadece dostinex işe yaradı bende parlodel ve dopergin hiç düşürmedi prolaktinimi

bugünkü tahlilde yine yüksek çıktı ...doktorum dostinexi artık devlet karşılamıyor rapor çıkarmam lazım dedi
sizde raporlumusunuz
8 lisini hiç kullanmadım ben heralde onu çok yüksek olanlara veriyolardır
sizinkiler 70 miş benimki 31

Divişimmmm...Bak seni burdada buldum cicimmm...Kaderimiz bizimmmm...Ne yapalım rabbim başka dertler vermesinn....İnş. en yakın zamanda bebişlerimize kavuşuruzz....

Benimde Prolaktinim 46.....Ve pko hastasıyımmm...Salı dr. gidicem bakalım ne ilac verecek...Benim ilk defa yüksek çıktı hep 17 lerde idi bu prolaktinn....

Benimde önceden LH hormonum yüksekti şimdi o iyi çıktı...

arkadaşlar antidepresan prolaktin yükseltir mi.dr hep farklı söylüyorlar kafam karışıyor

merhaba arkadaşlar,
bende 1 aydır prolaktinle uğraşıorum.şükürler olsun ki 4.87ye düşmüş.ben parlodel kullanıyorum.bu ay dozu düşürdük.artık ilacada alıştım.forumdaki yorumları okumadan önce hemen hamile kalıcakmışım gibi geliodu.ama uzun süredir uğraşanları görünce korktum açıkcası.ben daha öncede 7 haftalıkken bi düşük yaptım.prolaktin yüksekliğinden olabileceğini söledi doktorum.umarım bi daha aynı şeyleri yaşamam.kimsede yaşamasın.

arkadaşlar antidepresan prolaktin yükseltir mi.dr hep farklı söylüyorlar kafam karışıyor

haziran84,canım benim çok güvendiğim bi doktorum var.o bana prolaktin tedavisi süresince ağrı kesici bile içme dedi.etkiliyebiliomuş.ben sadece folik asit kullanıyorum.

haziran84,canım benim çok güvendiğim bi doktorum var.o bana prolaktin tedavisi süresince ağrı kesici bile içme dedi.etkiliyebiliomuş.ben sadece folik asit kullanıyorum.

tşk ederim cnm ben de ne yapıcağımı şaşırdım.allah şifa versin hepimise buna şükür:)benimki en az 24 kadar düştü daha fazla düşmüyor.umarım herşey gönlünce olur cnm

merhaba benimde prolaktinim yüksek çıktı dostinex başladı doktor.5 aylık evliyim.acaba bu ilacı içerken korunmak gerekiyormu?hamile kalınırsa herhengibir problem yaparmı?bilen veya fikri olan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…