prolaktin değerimi düşürdük çokkkk şükürrrr

fasta

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
260
15
kaydirigubbakcemile2delikafadulden

canlarım bugün prolaktin değerimi ölçtürdüm 6.8'e düşmüş çok sevindim tekrar çıkmaz inşallah 3 tane hapla değerim 75'ten düştü ilaç ii geldi sanırım dr sormayı unuttum devam etsemmi ilaca gebelik olmuşmudur adetime 10 gün var kan talili yaptırsam çıkarmı salı ilacı içmem gerekiyor tekarr haftada 1 gün tam içiyorum sizce ne yapmalıyım canlarım çok mutlu oldum çok şükür düşürdük geriside gelir inşallah meleğime kavuşturur rabbim inşallah

hadi kızlar yorumlarınızı bekliyorum beni merakta bırakmayına.sa.s

lütfen ya sadece okuyup geçmeyin eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

merhaba canım,ben de bugün ölçtürdüm.benimki de düşmüş.havalarda uçuyorum.çok korkmuştum düşmeyecek diye.ben 1 aydır parlodel kullanıyorum.doktoruma çok güvendiğim için bu ilacın yan etkilerine katlandım.bugün doktorumla konuşucam dozu düşecek.1 ay daha kullanıcam.umarım ondan sonrada bebiş bizi çok bekletmez.sen hangi ilacı kullanıyorsun?bebek düşünüyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…