Prolaktin degerim 39 cıktı

perakedisi1234

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2022
100
16
25
Merhaba hanımlar 2 yıl 6 aydır bebek istiyoruz. İlk evlendiğimde kimyasal gebelik geçirdim hiç korunmadik şimdiye kadar bebek çok istiyoruz olmuyor. Testleri yaptırdık eşimin ve benim bütün değerler yumurtlama filan hersey normal prolaktin hormonum sadece 39 çıktı. Doktor ilave yazmadı sınırda dedi böyle bir durum yaşayan var mı bu değer gebeliğe engel mi

Merhaba hanımlar 2 yıl 6 aydır bebek istiyoruz. İlk evlendiğimde kimyasal gebelik geçirdim hiç korunmadik şimdiye kadar bebek çok istiyoruz olmuyor. Testleri yaptırdık eşimin ve benim bütün değerler yumurtlama filan hersey normal prolaktin hormonum sadece 39 çıktı. Doktor ilave yazmadı sınırda dedi böyle bir durum yaşayan var mı bu değer gebeliğe engel mi
Benim doktor engel demişti dostinex yazmışti

Benimde 37 idi. İlaç vermedi bekleyelim dedi bazı şeylere dikkat ettim 3 ay sonra kendiliğinden düştü şuanda da hamileyim. Öyle çok yüksek bir değer değil sizinki de ama gebeliğe engel olabilir belki düşürmeye çalışın en büyük etkisi stres bunu dizginlerseniz gerçekten düşüyor

Benimde en yüksek 36 di ama sonra kendiliğinden düştü genelde gebe kalmaya engel diyorlar doktor bana hamile kalmak isteyen kişilerde prolaktini yüksek olmasını istemeyiz demişti sonra öyle kendiliğinden düştü

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-24-00-40-58-911_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-12-24-00-40-58-911_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 33
Benimde 37 idi. İlaç vermedi bekleyelim dedi bazı şeylere dikkat ettim 3 ay sonra kendiliğinden düştü şuanda da hamileyim. Öyle çok yüksek bir değer değil sizinki de ama gebeliğe engel olabilir belki düşürmeye çalışın en büyük etkisi stres bunu dizginlerseniz gerçekten düşüyor
Allah bağışlasın peki kaç ay sonra hamile kaldiniz

Allah bağışlasın peki kaç ay sonra hamile kaldiniz
Teşekkürler en kısa zamanda sizede nasip olsun inşallah🙏🏻 düşünmüyoduk ozaman genel hormon testi yaptırdık 37 çıktı ama doktor engel değil gebeliğe çok yükselirse engel olur değerin yüksek değil 3 ay sonra tekrarlayalım hormon testini bu sürede hamile kalabilirsin dedi ama denemedik biz. Sonra 3 ayın sonunda gittik zaten 29lara düşmüştü o ay hamile kaldım ilk denemede

X