Progestron sonucu

berilaydin

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2023
137
26
26
Progestron sonucum 0.79 çıktı bu değer düşük mü. Pcosum var infertilite bölümüne gidiyorum internette doğru düzgün bir bilgi bulamadım

Progestron sonucum 0.79 çıktı bu değer düşük mü. Pcosum var infertilite bölümüne gidiyorum internette doğru düzgün bir bilgi bulamadım
Selam canım bende bu başlıkta bilgi arıyordum kendime ,sen adetliyken mi verdin o testi, bende inertilite gidiyordum,sonra doktor değiştirdim adetin ikinci günü başka testlerle birlikte o testi aldı benden benimde 14 çıkmış ama adetliyken öyle olmaması gerekirmiş internette anladığım kadarıyla, suan ne durumdasın ilaç falan verdilermi

Selam canım. Adetliyken vermedim adetin ilk gününden itibaren sayinca 21.gun verdim vede bu değer dusukmus ama ben özele geçtim ve doktorum bana yumurtlama görmediğin için düşük olması normal dedi. Klomen tedavisine başladım bu ay ayriyetten progesteron kullanıyorum vajinal yoldan. Bugün adet olmam gerekiyordu doktorumun dediği tarihe göre olmadım yarında kan testi vereceğim canım

Ayy hayırlı haberler alırsın inşallahhh Allahım kucaklarımızı boş bırakmasın,Rabbim çabamızı görüyor, sen Hngi şehirde hangi hastaneye gidiyorsun olmazsa bende gideyim oraya aynı yerdeysek

Ayy hayırlı haberler alırsın inşallahhh Allahım kucaklarımızı boş bırakmasın,Rabbim çabamızı görüyor, sen Hngi şehirde hangi hastaneye gidiyorsun olmazsa bende gideyim oraya aynı yerdeysek
Ben sakaryadayim özel bir kliniğe gidiyorum canım sen hangi sehirdesin? Bu arada kan vermedim doktor olmadığı için almıyorlar kaset test yaptım bir şeyde çıkmadı, üzüldüm

Ben sakaryadayim özel bir kliniğe gidiyorum canım sen hangi sehirdesin? Bu arada kan vermedim doktor olmadığı için almıyorlar kaset test yaptım bir şeyde çıkmadı, üzüldüm
Ben izmirdeyim canım,Hic üzülme o doğru zamanı biliyor vaktiyle Hayırla sağlıkla gelsinler insallahbirbirimize dua edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…