Progesteron

ysmnbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2022
181
66
27
Arkadaşlar adetin 21. Günü progesteron test sonucum bu şekilde . İlk defa yaptırıyorum bilgisi olan var mı ne anlama geliyor ?

Eklentiler

• 48EBD30B-9ABE-426E-A9D9-AEE8923C385E.png
    67,3 KB · Görüntüleme: 83
  • CCEED2D0-3FA4-4984-96C0-EC06BCBB88ED.png
    137,1 KB · Görüntüleme: 67
Canım sen biliyorsun sanırım 21. Günde mi bakılıyor tam. Ya da yumurtlamadan kaç gün sonra bakılmalı. Ben 10 ekimde ovülasyon testinde çatlama gördüm. Ne zaman baktırabilirim progesterona
adetin 1. gününden saymaya başlayıp 21. gün baktırıyorsun canım progesterona.

Teşekkür ederim canım sence doktor bidahaki ay tekrar test ister mi
bilemem ki canım tedavin ne yönde, muayene sürecin nedir ona göre isteyebilir ya da istemez.
ben kendim mesela yumurtlama olmuş mu diye 21. gün giderim değere baktırmaya.

Canım sen biliyorsun sanırım 21. Günde mi bakılıyor tam. Ya da yumurtlamadan kaç gün sonra bakılmalı. Ben 10 ekimde ovülasyon testinde çatlama gördüm. Ne zaman baktırabilirim progesterona
Anladım canım. Ben de ilk kez ovülasyon testi denedim bu ay. Çok merak ettim yumurtlama olmuş mu diye. Belki gidip baktırırım haftaya

Kızlar merhaba adetin 21. Günü progesteron 3 çıkmıştı bugün doktora gittim. Bugün adetimin 27. Günü ve ben 33 günde bir adet oluyorm . Eğer döngünüz 28 günden uzunsa 21. Gün test sonucu düşük çıkabiliyor . Bugün sonucum 17 çıktı doktor gayet güzel dedi. Sizi de bilgilendirmek istedim çünkü 3 çıkınca çok üzülmüştüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…