progesteron tahlili

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
arkadaşlar bir sürü tahlil oldum dr.bişey demedi progesteron değerime bakmak istiyorum Tahlil sonuçumda göremiyorum Kısa ya da başka ismi mi var ?Değer yüksek çıktığında hamile kalınabilirliğini mi ifade ediyor?? :asigim: a.s.

canım tahlil kağıdında direkt progesteron diye yazıyor yani kısa adı yok..... bende biliyorsun daha cumartesi yaptırdım ve sonuç kağıdımdan birini banada veriyor benim hastanem nerdeyse bütün tahlil sonuçlarım benim elimdede mevcut.......

kızlar bende testi yaptırdım 6.71 çıktı peki bu değerler yükseliormu doktorum 10 olması lazım dedi ve iğne yapmamız gerekio dedi peki iğneyle bu değerler yükselior mu

kızler bende bu ay pregosterona baktıracam ama 21. gun bayram tatiline denk gelıyo 21.gunden sonra yayıloyormu bu tahlıl

Ceylancım testi adetinin kaçıncı günü yaptırmıştın?
Progesteron testi adetin 21. günü yapılıyor ve yumurtlama olduysa yumurtanın kaliteli olup olmadığını gösteriyor. Bildiğim kadarıyla değerin 10'un üzerinde çıkması kaliteli bir yumurta oluştuğunu gösteriyor. Değer tedaviyle yükselebilir. Ya da bu ay düşükse belki diğer ay yükselebilir. İncir kürü de yumurtanın kalitesini artırıyormuş duyduğum kadarıyla.

Ceylancım bende yaptırmıştım adetin 21.günü sonuç 15 çıktı dr. çok güzel olduğunu söyledi malesef bu ay da bebiş yok.
Burda birisinin progesteron sonucu 12 çıkıpta hamile olduğunu okumuştum,inş.güzel haberlerlerini alırız.

Kımse bana cvp yazmıycakmı??

canım drum bana özellikle 21. gün gel demişti hatta ilk ay gidemedim geç kaldığım için bir sonraki reglimi bekledim 21. günde verdim gün önemli yani en fazla 1 gün önce veya 1 gün sonra olur ama daha fazla olmaz demişti dr

Canlarım çok teşekkür ederim Sanırım istememiş benden adetimin bittiği gün gitmiştim 8 ay siz deneyin dedi de aklım hep bu hormona takılıyor.Xaracım biliyorum diyeceksinki kafana fazla takma da merak ettim işte..
Yağmur inşallah canım bu ay hiç umutlu değilim Allah inşallah sizlerden yakın zamanda haberler alırım..
Milkshake sen zaten benim mucizemsin ...Dua et bizlere İnşallah sağlıklı alacaksın kucağına..
İnanıyorum

ceylancım nasılsın kürlere devam edıyormusun bu ay adet oldunmu?

beyzacım soğan kürünü tamamladım 06 aralık adet günüm adet bir oluyum incirkürüne başlayacağım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…