Progesteron İğnesi

beyhanfenn

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
188
17
28
Merhaba arkadaşlar progesteron göbekten igneleri göbeğimde günden güne sertleşme yapıyor ve her geçen gün iğne daha zor giriyor.Vururken canım yanıyor. Göbek Hep böyle sert mi olacak yoksa göbek yumusatmanin yolu var mi?

Merhaba arkadaşlar progesteron göbekten igneleri göbeğimde günden güne sertleşme yapıyor ve her geçen gün iğne daha zor giriyor.Vururken canım yanıyor. Göbek Hep böyle sert mi olacak yoksa göbek yumusatmanin yolu var mi?

3 ay kullandım hiç böyle bi sorun yaşamadım. Acaba iğnelerde bi sıkıntı olabilirmi? Veya üst üste aynı yeremi vuruyorsunuz?
Vurmadan önce biraz buz gezdirin vuracağınız yere.
Birde eşiniz vursun belki o daha hafif yapabilir.

3 ay kullandım hiç böyle bi sorun yaşamadım. Acaba iğnelerde bi sıkıntı olabilirmi? Veya üst üste aynı yeremi vuruyorsunuz?
Vurmadan önce biraz buz gezdirin vuracağınız yere.
Birde eşiniz vursun belki o daha hafif yapabilir.
Eşim vuruyor göbek sert olduğu için iğne zor giriyor sizde öyle olmuş muydu

Ben iğneleri bırakalı iki hafta oldu neredeyse karnım hala semsert bi garip oldu hala geçmedi

Bende kendim vuruldum hemde iki kutu aynı sizinki gibi çok acıyor diyordu millet ama valla benim ki hiç acımadı eşim vurdu oksapar yerine bu iğneyi verseler keşke

Merhaba,bu tür iğneler aşırı yağlı bir ilaç olduğu için dağılmıyor maalesef yapılan yerde beze şeklinde kalabiliyor. Bu da ağrı yanma ve kaşıntıya sebep oluyor. Ben çözümü sıcak havlu ile kompres yapıp ardından kolonyalı pamuk ile ovup ilacı dağıtmakta buldum. Ama ben kabadan vuruluyordum iğneyi. Bu yöntem gerçekten işe yaradı,ertesi güne ilacın dağıldığını daha az acıdığınj fark ettim. Ve bu rutini 2-3 günde bir yaptım

X